Komentowana treść: Elbox Computer - urodzinowa promocja
[#1] Re: Elbox Computer - urodzinowa promocja
Ale na stronce polskiej Elboxu jeszcze nic nie ma... Może po prostu jeszcze nie zdążyli oznaczyć przedmiotów, na które obowiązuje owa promocja. A swoją drogą 22-letni staż to szmat czasu. Gratuluję!!!
[#2] Re: Elbox Computer - urodzinowa promocja
Firma komputerowa ktora powstala przed 89 rokiem? Cos mi sie nie chce wierzyc... Moze faktycznie 22 lata temu powstala jakas spolka, ale z komputerami wtedy chyba nie miala wiele wspolnego. A moze sie mysle, wie ktos cos na ten temat?
[#3] Re: Elbox Computer - urodzinowa promocja

@reactor, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


coś tam na Atari i Spectrum mogli majstrować, Amig w Polsce to chyba jeszcze wtedy w Polsce zbyt dużo nie było, choć przecież A1000 to 1985
[#4] Re: Elbox Computer - urodzinowa promocja
No ja swoja pierwszą Amige kupiłem w 1988 roku, i jakieś firmy już wtedy były...
[#5] Re: Elbox Computer - urodzinowa promocja

@reactor, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Przecież już wtedy dyły A500 w Polsce, a Elbox coś do nich dłubal.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem