Komentowana treść: Eagleplayer na licencji GPL
[#1] Re: Eagleplayer na licencji GPL
Fajnie! To czekamy na pierwszą wersję wolną na nowej licencji :)
[#2] Re: Eagleplayer na licencji GPL
Tylko szkoda, że to ASM ;)
[#3] Re: Eagleplayer na licencji GPL
No fajnie ale i tak nie ma siły, która oderwałaby mnie od AmiNetRadio. Z ANR zrobił się już naprawdę świetny player łykający coraz więcej formatów. Ta jego niesamowita zaleta jaką jest "lista playlist". Ja się od tego uzależniłem. :) Do tego śliczniutkie skiny, hotkeye działające globalnie. Niezależnie od tego na jakim sprzęcie siedzę to muzyka i tak zawsze leci z Pegasosa i ANR. Tak więc na wszelkie EaglePlayery, DeliTrackery, AmigaAMPy, Amplifiery, SongPlayery, Kaye patrzę tylko z uśmiechem, bo sensu używania ich nie widzę. Przynajmniej na Pegasosie.
[#4] Re: Eagleplayer na licencji GPL

@MDW, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Eagleplayer obsługuje bardzo dużo "egzotycznych" formatów modułów, nie sądze żeby kiedykolwiek dodano obsługę playerów z EP do AmiNetRadio czy też obsługę takich modułów w ogóle. Dodali zwykłe, ahx, może jeszcze ze dwa dodadzą, ale to nie wszystko...
[#5] Re: Eagleplayer na licencji GPL
Maybe, there are a few idealists still using Amiga computers and like to enhance Eagleplayer.



Cóż, to takie słodkie. Aż się wzruszyłem. "Moooże jeszcze kilku idealistów używa tej zabawki, i może chcą się jeszcze pobawić tymi asemblerowymi źródłami, które wam łaskawie..."
[#6] Re: Eagleplayer na licencji GPL

@grxmrx, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ja i tak słucham tylko MP3, OGG, ImpulseTracker, XM, MOD i DBM, a te ANR obsługuje. Z tym DBMem to tak wesoło nie jest, bo poza dbplayer.library i DigiBooserPro na Amigę nie znam playera na PC i Amigę który poprawnie odtwarzałby DBMy. SAPy i SIDy słucham innymi zewnętrzynymi playerami. A reszta to jest 0.0001% mojego słuchania więc nie płaczę za nimi. Zresztą wtedy mogę od biedy odpalić UADE, który specjalizuje się w prehistorii. :)
[#7] Re: Eagleplayer na licencji GPL
Źródła spox, fajna sprawa, dobrze, że są, wreszcie będę mógł sobie seek bar dorobić, tylko te komentarze w mowie Goethego, uuuh!



Chyba, że ktoś zna jakiś inny player z seekbarem, któru trawi .wav, ale u-LAW, nie zwykły PCM i pójdzie na a1200+4MB FASST?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem