Komentowana treść: AmigaAMP 2.13
[#1] Re: AmigaAMP 2.13


Hmm, ale i tak szkoda, ze jest daleko w tyle za swoim windowsowym odpowiednikiem, czy iTunes, czy tez amigowym ANR'em :/
[#2] Re: AmigaAMP 2.13
Kiedys wspominalem o przadnym GUI dla FroggeraNG. A moze by namowic autora AmigAMPa aby dodal obsluge FroggeraNG, wtedy nie tylko mozna by odtwarzac OGG i inne ustrojstwa, ale takze poogladc filmy bez zalaczania dodatkowego GUI. Co myslicie o tym pomysle?
[#3] Re: AmigaAMP 2.13

@Andrzej Drozd, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

Nowy Frogger ma nowe GUI.... Ale z pewnych niewiadomych mi przyczyn na razie maja go jedynie osoby zglaszajace bledy w programie :)
[#4] Re: AmigaAMP 2.13
i tak sie wiesza.... jak wszystkie poprzednie wersje wracam do ANR
[#5] Re: AmigaAMP 2.13

@Brodek, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Heh, a u mnie (na ClassicuPPC) wlasnie sie wiesza ANR, czasami nie osobiscie, ale jak go juz odpale to wywala sie cos innego...chyba ze v3 nie byla tworzona z mysla o WB3.x., nawet radio plynnie chodzi na AmigAMPie...
[#6] Re: AmigaAMP 2.13
Zastanawia mnie najmniejsze obciazenie procesora 35-40% Blizz060/50mhz przy odtwarzaniu mp3 w pelnej jakosci.Inne programy zabieraja ok. 50% (wiec AmigaAmp jest bardzo szybki) , musze jeszcze sprawdzic jakosc dzwieku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem