Komentowana treść: Dragon - FAQ
[#1] Re: Dragon - FAQ
hihihi, w faq na pytanie o upgrade do ppc podana jest możliwość włożenia Sharka ;), to już można amigaone za taką kasę kupić
[#2] Re: Dragon - FAQ

@rzookol, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Przeciez Shark jest mityczny i widzieli go tylko Bogowie na Olimpie.
[#3] Re: Dragon - FAQ


Ja Sharka widzialem w...snach noge mi urwal

[#4] Re: Dragon - FAQ
Widać jak ELBOX kocha polaków tak, że zapomnieli o ojczystym języku



pOLSKi bIZNEs postawmy se fabryczkę o profilu farmaceutycznym i nawet dotację z UE dostaniemy
[#5] Re: Dragon - FAQ

@Andrzej Drozd, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


na którymś z ostatnich filmików można zobaczyć Sharka? to jedno, a drugie to by działał? - tego już nie zobaczymy :::>



http://virtualdimension.de/download/indexd.html
[#6] Re: Dragon - FAQ

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Tylko ze to nie jest oficjalna strona, tylko robiona przez grupke zapalenców... To czemu ma byc PL?



A co do fabryczki... Z tego co wiem po 4,5 latach studiowania farmacji, to nie takie proste :D
[#7] Re: Dragon - FAQ

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Elbox to firma europejska - wkażdym jćzyku byle nie w zrozumiałym. A przecież kiedyś była strona "po ludzku". Widocznie zarówno sprzćt jak i wiadomości Elboxu nie są dla głąbów z RP.
[#8] Re: Dragon - FAQ

@Pero, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Dziwisz się? Koncentrują się na tym rynku gdzie mają większy interes/zysk. Po co mają robić polską stronę, skoro wielu na nich narzeka/krytykuje? Przecież nawet rodzimi programiści nie piszą instrukcji po polsku.
[#9] Re: Dragon - FAQ

@SirLEO, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Swego czasu była RÓWNIEŻ strona po polsku. A jeżeli na tejże stronie jest mała flaga niemiecka - to chyba również powinna być flaga polska, choćby jako dodatek. A że wielu ich krytykuje? Przecież Polska stoi tylko i wyłącznie na krytyce ! Ja również mam do nich wiele obiekcji. Jakich? cenowych !!! Tylko i wyłącznie !!! Bo jest to jedna z tych firm, która pcha tą bidć do przodu. I chwała Im za to !!! Ale ceny mają koszmarne. Na ACP powiedziałem, że to jest astronomia. I to prawda. Ale strona po polsku powinna być !!!!!
[#10] Re: Dragon - FAQ

@Pero, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


> Swego czasu była RÓWNIEŻ strona po polsku. A jeżeli na tejże stronie jest mała flaga niemiecka - to chyba również powinna być flaga polska, choćby jako dodatek



Przecież ta strona www.dragon.amigaworld.de, poświęcona nowemu produktowi firmy Elbox, została założona i jest prowadzona przez niemieckich użytkowników Amigi. Uważasz, że dla twojej wygody powinni nauczyć się jeszcze polskiego i zrobić dla nas stronę po polsku? Co oni są winni, że w Polsce to my wolimy sobie raczej ponarzekać aniżeli coś konstruktywnego zrobić?
[#11] Re: Dragon - FAQ

@Marcin, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Głównie chodzi o stronę Elboxu bo fakt faktem była polsko języczna wersja, a teraz ::> http://www.elbox.com/
[#12] Re: Dragon - FAQ

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


A www.elbox.com.pl?
[#13] Re: Dragon - FAQ

@Marcin, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Wchodziłeś chociaż na tę stronę? Tam nawet wyszukiwarka nie wie co to jest Dragon.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem