Komentowana treść: Nowe oblicze eFUNZINe.com
[#1] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
Jeśli chodzi o wygląd - zmiany zdecydowanie na lepsze. Tylko dlaczego nowy joypad do CD32 kosztuje ponad 100 zł?
[#2] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
Noooo brawa sie naleza eFUNZINe i ludziom ktorzy stworzyli te strone! Jest naprawde bardzo przyjemna. Mi sie podoba. :) Szkoda, ze akurat nie planuje jakichkolwiek zakupow. :(
[#3] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
Ja ten design gdzies widzialem... :>

Wyglada swietnie, ale bardziej by mi sie podobala stronka o calkiem nowym wygladzie, a nie kopia z kilkoma malymi przerobkami...
[#4] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
Ubawil mnie do lez dzial /noweAmigi/ oraz to co tam przeczytalem -(...) samodzielną, nowoczesną konstrukcją dającą możliwość kontynuacji systemu AmigaOS (...)



Biedni klienci ktorzy dadza sie na to nabrac instalujac na nowejAmidze AmigaOS3.5/AmigOS3.9/AmigaOS4.x



ZLOTA CZCIONKA ZA MARKETING.



[#5] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
WOW mają IB 2.3 wreszczie po 9 miesiącach sępienia.

A stronka super

[#6] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Amig_OS, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Kazdy kto instaluje AmigaOS/MoprhOS ma swiadomosc co to takiego jest, zna to jak wlasna kieszen i nie oczekuje niewiadomo czego. Nie myl uzytkownikow Amigi z uzytkownikami komputerow. To dwie rozne grupy ludzi. :)
[#7] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
a gdzie ludzka twarz? Chcemy ofcowatowości z ludzką twarzą
[#8] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Amig_OS, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Biedni klienci ktorzy dadza sie na to nabrac instalujac na nowejAmidze AmigaOS3.5/AmigOS3.9/AmigaOS4.x



Rzeczywiście musieliby być biedni, a do tego nieświadomi...
[#9] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Amig_OS, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


mnie tutaj nic nie ubawiło - dla mnie to nowa amiga
[#10] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Amig_OS, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


A mnie zastanawia brak informacji o niedzalajcym DMA i USB na A1.



Tak, trolluje.
[#11] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
Stronka wygląda super, aż by sie chciało coskupić , brawo
[#12] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@marcik, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Tak, trolluje.




Uważaj żeby ktoś nie zaczął zastanawiać się dlaczego brakuje wiadomych informacji o MOSTeam.



Skoro już trollujemy.



PS. Odpuść sobie, bo pomijając prawdziwość Twoich stwierdzeń to TEN model (AOneXE) nie jest od dawna produkowany. I jego oferowanie to raczej dowód na bardzo słabe rozeznanie w temacie Amigi.
[#13] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@pini, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Co nie zmienia faktu, ze ma wady konstrukcyjne, a osoby, ktore nabyly ten komputer zostaly pokrzywdzone.
[#14] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@pini, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Uważaj żeby ktoś nie zaczął zastanawiać się dlaczego brakuje wiadomych informacji o MOSTeam.



Przeciez to jest jasne - pozarli sie ze soba o kase i dopuki sie niedogadaja to nie bedzie informacji.



PS. Odpuść sobie, bo pomijając prawdziwość Twoich stwierdzeń to



Czyli przeczysz tym informacja?



TEN model (AOneXE) nie jest od dawna produkowany.



I czy to sprawia, ze bugow nie ma? Narazie pojawiaja sie co chwila nowe (moim typem jest to, ze kolejnym felerem beda problemy z DMA na AGP).



BTW. Jesli pamietam, to jako jeden z powodow wysokiej ceny byla podawana wysoka jakosc wykonania plyt ;)
[#15] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@pini, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


nieprodukowany nie oznacza ze nikt juz go nie uzywa, a to ze ma bledy wychodzi po kilkudziesieciu (kikuset?) komentach jaka to wspaniala konstrukchja oparta na ultranowoczesnym mostku ArticiaS.



No ja prosze ... zarzekalo sie kilka osob ze bledow nie ma a potem odrwaca sie kota ogonem.... :) i jeszcze smiech ze nowa AMiga. Amiga jest nowa i kazdy ja widzi i kazdy wybiera to co widzi i kazdy uzywa to czego chce i traktuje jak chce....



'....samodzielną, nowoczesną konstrukcją dającą możliwość kontynuacji systemu AmigaOS (...) "



Tak tak i nie ma sie z czego smiac kontynuacja idei i zamierzen a takze mozliwosc uruchamiania programow z AmigaOS jest nazywana kontynuacja. (Wlaczajac w to juz nawet OS czwartej generacji ;)



Zlota czcionke bym przyznal za brak czytania ze zrozumieniem. Ale to chyab raczej musiala byc zlota zarowka :)
[#16] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
A MOS-owce znów mają pianę na ustach bo ktoś skrytykował ich ŚWIĘTOŚĆ



Marketing marketingiem - każdy może sobie napisać co chce ale występowanie rażących błędów merytorycznych jest nie do przebaczenia!

Oglądałem pobieżnie tylko 1 kategorię i znalazłem ich tam co najmniej 5.
[#17] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@amigafan, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


To moze napisz do eFunzine i podziel sie z nimi swoimi sugestiami. Na pewno sie nie obraza na konstruktywna krytyke. Ba, na pewno poprawia bledy. Dzieki temu bys sie troche przyczynil dla spoleczenstwa amigowe (ale socjalistycznie zabrzmialo ;)).
[#18] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Goramo, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5
guzik nie ma IB2,3. A tak się cieszyłem

[#19] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@mcbarlo, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17




Ależ napisałem (dlatego nie podaję jakie to błędy bo być może wkrótce ich nie będzie) a nawet zaproponowałem swoją pomoc w redagowaniu.
[#20] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@amigafan, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


A MOS-owce znów mają pianę na ustach bo ktoś skrytykował ich ŚWIĘTOŚĆ



Idź na execa, tam zobaczysz pianę w biało-czerwoną kratę.
[#21] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@MinisterQ, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Rzeczywiscie reaguja bardzo nerwowo :(
[#22] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@mcbarlo, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13

Wady też ma Pegasos I, a niektórzy kupując mieli obiecaną wymianę, jak
tylko będzie gotowy patch sprzętowy, przez ponad 2 lata się polscy
kupujący nie doczekali ani tej wymiany, ani wymiany za dopłatą na
Pegasosa II...
[#23] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com
Stronka naprawde fajna ale ceny mogły być opierane na allegro...

tzn wyszło by taniej nam userom
[#24] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@amigafan, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


> Oglądałem pobieżnie tylko 1 kategorię i znalazłem ich tam co najmniej 5.



Tylko 5? To całkiem znośnie.



Zaglądnąłem na kilka produktów w ich sklepie i jestem pod wrażeniem ich ignorancji. Przebojem jest strona Prometeusza. Według nich do tego mostka są obecnie dostępne sterowniki do kart SB128, FM801, do kart sieciowych 100 MBit i przygotowywane są stery do telewizji i SB Live. Na dodatek według nich Morphos obsługuje ten mostek. Oczywiście żadna z tych informacji nie ma nic wspólnego z rzeczywistościa.



Jak oni potem wytłumaczą temu, który to kupi, że to wszystko była nieprawda? Ot, taki sobie chwyt marketingowy?



Czyżby oni nie mieli pojęcia o produktach, którymi handlują?
[#25] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Marcin, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24

Jest duża szansa, że MOS obsługuje ten mostek, bo wiem, że swojego
czasu trwały prace adaptacyjne, inna rzecz to MOS dla classików -
praktycznie niedostępny....
[#26] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@stOOsh, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21




Ale czy nie odpowiedział zgodnie z rzeczywistością? jeżeli nie to dlaczego przyjmujesz pozycję 'wredne-mosowce-leją-wściekle-łagodnych-beta-rycerzy' ???
[#27] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@baderman, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26



Nie przyjmuje zadnej pozycji, ewentualnie siedzaca...


A jesli chodzi o mojego posta, to po prostu zgodzilem sie z jednym z komentujacych, ze najmniejsza krytyka czegokolwiek co ma zwiazek z MOSem, budzi od razu ogromne, najczesciej negatywne, emocje i odzew ze strony uzytkownikow.



[#28] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@stOOsh, post #27

W odpowiedzi na komentarz #27

Hmm.... Nie raz krytykowałem MOSa, Pegaza itp i jakoś nie zauważyłem
ogromnych negatywnych emocji.... Jedynie jeśli ktoś bzdury wypisuje,
to chyba trzeba o tym powiedzieć....
[#29] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@Kaczus, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


A ktos w tym watku napisal jakas bzdure?

a tak przy kazji...


Moim skromnym zdaniem w dziale nowe amigi powinna sie znalezc informacja na temat A1, nawet jesli nie jest poprzez eFunzinE oferowana. Sa dwa rozwiazania i niech kazdy sam decyduje, w przeciwnym wypadku to rzeczywiscie jest "ukierunkowanie sprzedazy" ;)
[#30] Re: Nowe oblicze eFUNZINe.com

@stOOsh, post #29

W odpowiedzi na komentarz #29


hehe, obcielo mi komentarz juz myslalem, ze cenzura, ale to przez: <__, no wiec cd.: <__ czyjsc cytat z eXec.pl lub PPA...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem