Komentowana treść: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...
[#1] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...
To jest SUPER wiadomosc.OpenOffice dla Ami...O Raju!
[#2] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...


Znow ktos daje komus nadzieje i wszyscy sie jaraja... :(
[#3] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...

@_arti, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Dlaczego? Narazie tylko szukaja programistow. Ale juz sam pomysl ze wogole jest taki pomysl jest super. Po co pisac cos od podstaw gdy mozna przeportowac cos dobrego. Zreszta uzytkownicy AONE/Pegaza moga juz teraz uzywac tego pakietu pod Linuxem :)

[#4] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...
Pomijając same przeczucia, że OpenOffice jak i inne amizille to pomysły z jednej strony słuszne a z drugiej nierealne do zrealizowania za naszego życia z takimi zasobami ludzkimi z uwzględnieniem czasu. Pomijając te przeczucia widać, że przy ludziach związanych z rozwijaniem systemu AmigaOS4 jest jeszcze ten zapał, utrzymuje się długo. Choćby to jak i wypuszczanie aktualizacji i kontakt z użytkownikami sprzyja systemowi AmigaOS4. Widać, że nie jest trupem w przeciwieństwie do innych rozwiązań, o których tutaj przez grzeczność nie wspomnę, a zainteresowani sami będą wiedzieć o co chodzi.
[#5] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...

@grxmrx, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ja zapal dla Amigi mam taki sam od 1992 roku, a ostatnio moze nawet i wiekszy. :)
[#6] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...


a ja jestem wiec mysle !!!!

[#7] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...
To świetna wiadomośc dla Ami-światka Jeszcze tylko Mozilla i Blaszka już spada
[#8] Re: OpenOffice - coś się zaczyna dziać...

@ethan72, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


albo Opera
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem