Komentowana treść: Pixel32 - pierwsze zdjęcie
[#1] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie
drugie zdjecie jest z OSX
[#2] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@Brodek, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Zbyt szybko zakomenciłeś :D
[#3] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie
nie wiem czy mosowe SDL (btw ostatnio padła strona z gierkami na mosa w SDL) umożliwia większą integracje z systemem ale fajnie by było żeby menu było w amigowym miejscu, już nie mówiąć o gadżetach zamykania ;), a tak wogóle to cudownie że się coś w końcu rozwija
[#4] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@rzookol, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Niestety rozmawiałem z człowiekiem, całe GUI tego programu jest można powiedzieć sklepane ręcznie, po to, żeby wyglądało tak samo na wszystkich platformach. Mi się to też nie podoba, co prawda GUI jest skórkowalne ale pewnie gadżet zamknięcia okna będzie w miejscu windowsowym.... Niemniej rozumiem, że używanie natywnego GUI na każdej platformie z osobna to jest od cholery roboty. Więc chyba trzeba będzie się z tym pogodzić.
[#5] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Jak dla mnie gadżet zamknięcia okna może być nawet w prawym dolnym rogu, byleby tylko program wyszedł na MOSa :)
[#6] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@Grzegorz Kraszewski, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4

Jak jest skinowalne, to miejsce takiego gadgetu powinno byc zalezne od
ustawien w skinie, tak jak jest to w nowym froggerze - moze byc tak z
prawej, jak i z lewej strony - w zaleznosci od upodoban.
[#7] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@Grzegorz Kraszewski, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




No tak ale za to port na inną platformć dzićki SDL jest bardzo prosty :)
[#8] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie
No to ja się bardzo cieszę, że chyba nie kupiłem kota w worku. :)
[#9] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@Sventevith, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Program nie jest opensource a autor nie daje nikomu zrodel. No i na "inna platforme" nie ma kompilatora pascala.
[#10] Re: Pixel32 - pierwsze zdjęcie

@Grzegorz Kraszewski, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


jest nowy screenshot:



http://www.ck-koukal.sk/dn/pixel_mos4.png

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem