Komentowana treść: Obietnice zaczynają się spełniać
[#1] Re: Obietnice zaczynają się spełniać
efunzinowe koszulki z Amigowcą są IMHO ładniejsze :D

[#2] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@R-Tea, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Wraz z koszulkami klubowicze dostaj magazyn CAM w tej cenie.
[#3] Re: Obietnice zaczynają się spełniać
http://www.minoz.com/manuals.nsf/d58cf3b86b5198c1ca256d3200131824/9f82ea243a786c45ca2569fc0007cb3d/$FILE/image.jpg
[#4] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@SZAMAN, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Musicie przyznac, ze ubrana lepiej sie prezentuje! Na tym zdjeciu, to nie jestem ja, oczywiscie! :D
[#5] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@SZAMAN, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Ale podjarany pewnie orgazmu dostał
[#6] Re: Obietnice zaczynają się spełniać
jak zwykle, napisałem o tym na forum tutaj wcześniej, ale njusa pożarł kto inny, nie wiem który to juz raz w historii, ale cóż, olać
[#7] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@baderman, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Jak bedziesz mial jakies informacje/newsy do przekazania to najlepiej kieruj je do mnie GG: 4150755 - [st] lub do ktoregos z moich redakcyjnych kolegow, zamiescimy je na eXecu z Twoim podpisem bardzo chetnie!
[#8] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@baderman, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6

A nie lepiej kliknąc na odpowiedni link by dodać newsa?
[#9] Re: Obietnice zaczynają się spełniać
Teraz zaluje, ze nie kupilem AmigiONE. Mialbym taka faaajna koszulke. Ech... czlowiek cale zycie uczy sie na wlasnych bledach. ;)
[#10] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@SZAMAN, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


wycinając przy okazji słowa mos morphos pegasos - chyba że to skrypt automatycznie robi ;)
[#11] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@baderman, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Użyłeś nieprawidłowego formularza a teraz masz pretensje i już widze jak SZAMAN produkuje SPAM, w którym reklamuje, że jak podeślesz jemu to masz gwarancje, że "nie zostaniesz olany". Żałosne.

Jeszcze raz apeluje by używać odpowiednich formularzy dostępnych na stronie, a nie później gadać że ktoś podchwycił temat.

To chyba miło być zapamiętanym w aktualnościach w treści newsa, a nie w komentarzach, czyż nie?
[#12] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@SZAMAN, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


A jak zgłsi się do mnie lub moich redakcyjnych kolegów to poczuje się gorzej?
[#13] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@grxmrx, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Też miło być zapamiętanym dzięki treści komentarza. Choć mi się na razie nie udaje. A tyle się staram...
[#14] Re: Obietnice zaczynają się spełniać
Czy to koło zębate wokół Boinga? Dlaczego? Chodzi o przekładnię zębatą, może o herb Katowic (dlaczego bez młota), a może ta Amiga jest taka "zębata"? Wiem że Babbage opracował komputer zbudowany z kół zębatych, ale nowa Amiga to chyba jednak scalaki. Mylę się?

[#15] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@wali7, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


Podróba KDE.
[#16] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@SZAMAN, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Dziś zdjęcia obejrzeć się już nie da.

Pewnie bohaterowi zrobiło się wstyd ;)
[#17] Re: Obietnice zaczynają się spełniać

@grxmrx, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Ależ Grześ, widziałeś ten post na Forum? Jak Szaman chce takie newsy wstawiać, to w czym masz problem?

Idąc dalej, to exec.pl rulez, a ppa.pl i tak rządzi!

Ech, co teź się porobiło z ludźmi. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem