Komentowana treść: SteamDraw - grafika wektorowa
[#1] Re: SteamDraw - grafika wektorowa
o jejku jejku!

nareszcie coś nowego do wektorówki się kroi! :D

testujcie!

[#2] Re: SteamDraw - grafika wektorowa
Niemozliwe. Dozylem nastepcy DrawStudio? Nowy program do grafiki wektorowej i to w dodatku natywny dla nowej maszyny? Nie wierze. Kurde i akurat nie moge tego zobaczyc, bo Pegasos jeszcze jest w "szpitalu". :( Screenshoty poprosze...
[#3] Re: SteamDraw - grafika wektorowa
Zawsze powtarzałem, że nie samym systemem żyje user..

Oby nowych projektów było jak najwięcej.. to może i motywacja do rozwijania systemu wróci (co niektórym przynajmniej).

A my? No cóż.. róbmy swoje :D
[#4] Re: SteamDraw - grafika wektorowa

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Jak wroce do domu i nie zapomne, to zrobie zrzut... Ogolnie program oparty jest ma MUI :)
[#5] Re: SteamDraw - grafika wektorowa

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Włączyłem, narysowałem pare kresek i zrobiłem screenshot:

Jest dostępny tutaj.
[#6] Re: SteamDraw - grafika wektorowa

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Ja mogę dołączyć screenshoty z kilometrowego debugloga jak się wiesza przy uruchomieniu. Chyba jest niekompatybilny z 1.5...
[#7] Re: SteamDraw - grafika wektorowa

@Grzegorz Kraszewski, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Ciezko dostac i MOSa 1.5 i dokumentacje do niego, wiec co sie dziwic, ze moze sie okazac, ze jest niekompatybilny....
[#8] Re: SteamDraw - grafika wektorowa

@grxmrx, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Dzieki wiekie za screenshota. Widze, ze program jest w dosyc wczesnym stadium rozwoju ale juz conieco jest. Moze z tego bedzie cos na miare DrawStudio. Fajnie, ze jest pod MUI. :)
[#9] Re: SteamDraw - grafika wektorowa

@MDW, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


starutkie drawstudio też jest pod MUI :)

dopiero całkiem niedawno jakoś mnie wzięło potestować DS i powiem, że mam nadzieję iż ten StreamDraw nie ma / nie będzie miał tak beznadzeinie działającego wyrównywania obiektów jak DS.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem