Komentowana treść: Recenzja MicroA1
[#1] Re: Recenzja MicroA1
It uses a VIA 82C686B northbridge chipset and an Artica-S southbridge.

Chyba na odwrót:VIA 82C686B to southbridge, a ArticiaS to northbridge.
[#2] Re: Recenzja MicroA1
O, fajny artykul.



Dobrze spojrzec na sprawe oczami kogos spoza srodowiska.



To zabawne, ale pewnych rzeczy w AmigaOS sie nie zauwaza dopoki ktos nie zwroci uwagi, ze przeciez w innych OS`ach to sie odbywa inaczej albo tego nie ma ;)
[#3] Re: Recenzja MicroA1
Wow. The sheer quixotic potential here, it's quite fascinating.



I think if I had the spare money, I'd be interested in getting one of these as a hobby. It sounds like fun.



**



WOW, can't wait to get this when it is a little more affordable. With such a small footprint and everything running of the ram it's a glimpse into the future from the pastSmile



**



What a great article! If this thing matures a bit more, I can se myself spending some dough on this hardware/software combo just to have an amiga running at home again. Hm, a small (shuttle, if it fits?) case with an amiga board next to a Mac mini sounds okay to :me




takie i wiele podobnych komentarzy



Z samych tylko znudzonych Amerykanow i Europejczykow, fali retro i 'czubkow' (mam na mysli geeks) caly amigowy rynek moze urosnac pieciokrotnie, czyt. z 5 tys. do 25 tys. ;) A to juz cos.
[#4] Re: Recenzja MicroA1

@Liluh, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


[#5] Re: Recenzja MicroA1
Heh. Po przeczytaniu samych tylko komentarzy powiem szczerze, że się mocno nakręciłem :)



Rzeczywiście ludzie z zewn. ciekawie na pewne sprawy patrzą. Trochę jak ja sam "na początku".



Viva la resistance!! :>
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem