Komentowana treść: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji
[#1] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji
Taką maszynkę będą produkować , chyba do muzeum
[#2] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji


ja bym se sprawil cos takiego - tylko jeszcze jakies rozszerzenie ala 030 + 8 mb fast i wypas! :)
[#3] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji
Produkt raczej dla kolekcjonerów. Czy są jeszcze ludzie używający na co dzień A1000?
[#4] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji

@PopoCop, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Slyszalem o 2 osobach w Polsce, ktore maja na chodzie A1000. Jedna z nich na pewno uzywa jej czasami do bardzo starch gier. Ale na codzien chyba nikt nie uzywa...Niewiele mozna zrobic na 256 KB.
[#5] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji

@Andrzej Drozd, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




SimCity i Gods pojdzie :D
[#6] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji

@Andrzej Drozd, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Voyager ma Amige 1000 i to podobno nawet z autografem Jaya Minera na wewnetrznej stronie obudowy. Ech, klimat nieziemski...
[#7] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji
Ehhhh.....Moja pierwsza Amiga.....w 1989r.Zamieniłem moje C64 z magnetem na własnie Nią....przywieziona przez pierwszego wlasciciela z Syrii,syglał wizji byl w NTSC więc o kolorach mogłem zapomniec.Ale miała 512 KB ramu i Kickstart chyba 1.2(pamietam że nie musialem ładowac kicka z dyskietki)..hlip.hlip..
[#8] Re: A1000 Phoenix - wznowienie produkcji

@Andrzej Drozd, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Witam.

A1000 jest na pewno wiecej - czasami pojawiaja sie nawet na aukcjach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem