Komentowana treść: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a
[#1] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a
A może by się "zakręcić" przy jakieś grupowej rejestracji (upuścik jakiś?)...
[#2] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a
A może by się "zakręcić" przy jakieś grupowej rejestracji (upuścik jakiś?)...
[#3] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


A jakie jest zainteresowanie? Jeżeli znajdzie się z 10 osób to można spróbować pogadać z autorem.
[#4] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Te 32$ to wlasnie byla cena promocyjna. :) Ja zarejestrowalem ale nadal nie mam sprzetu wiec z testowania nici. Poza tym jak zwykle mam problem z angielskim wiec o raportach ode mnie moze sobie gostek pomarzyc.I tak ledwo sklecilem pseudo-liscik jak wysylalem mu kase. Az dziwne, ze sie skapnal o co chodzi. :) Zreszta klucza jeszcze nie odebralem, bo musze go o cos zapytac, a nie bardzo umiem... szlag by trafil ten analfabetyzm. Juz sie zyc normalnie nie da. :(
[#5] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Te 32$ to wlasnie byla cena promocyjna.



I tak, i nie. Pod koniec ubiegłego roku Pixel32 kosztował 20$. :)
[#6] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


mam problem z angielskim wiec o raportach ode mnie moze sobie gostek pomarzyc




No ale od opisu w j. polskim to się nie wywiniesz



Program wygląda na całkiem rozbudowany, gdyby był przy tym jeszcze szybki to te 100 zł byłoby śmieszne.
[#7] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@mailman, post #3

Ja sië chëtnie zapiszë. I tak sië miaîem sam rejestrowac.
[#8] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@pini, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


No ale od opisu w j. polskim to się nie wywiniesz



Jak mi bPlan naprawi i odesle Pegasosa to sprobuje popatrzec na ten programik. W wersji dla Windows jakos nie mam motywacji zeby na niego patrzec. :) Zreszta mnie wszystko "w wersji dla Windows" nudzi. :)
[#9] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@pini, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




[21:04] pixel rulz!

[21:04] didnt expect such speed!

[21:05] on g3?

[21:05] kiero: yep!



nawet mdw sobie przetlumaczy:)
[#10] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4

szlag by trafil ten analfabetyzm


Hmmm... Skoro autor jest Słowakiem to nie powinien dużych mieć problemów ze zrozumieniem polskiego. W ostateczności możesz spróbować napisać po polsku, choć niestety łatwiej im z nami rozmawiać niż czytać nasze teksty...
[#11] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@kiero, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


[21:04] didnt expect such speed!



Chodzi o prędkość obliczania różnych efektów, czy ogólną prędkość działania (odrysowywanie, gui itp)?
[#12] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@Kamul, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11






A nie mam zielonego pojecia i nie mam czasu pyta. To bylo chyba ogolnie. Potem jeszcze:



[21:13] it is fucking fast!



wiec mysle, ze nie jest zle:) Chyba ludzie nie spodziewali sie, ze program pod SDL moze dzialac tak dobrze.
[#13] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@kiero, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12




pyta = pytac oczywiscie:)
[#14] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@Marek Szyprowski, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Bardzo sie mylisz jezyk Slowacki tylko podobnie brzmi i to co tobie wydaje sie ze sie domyslasz co tam jest napisane dla Słowaka jest kompletnie niezrozumiale...
[#15] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a
Na stronie PPA znalazłem ciekawe miejsce :)

Zapraszam do wypełnienia ankiety w dziale REJESTRACJA ... zamiast zbędnie przewalać palcami po klawiaturze...
[#16] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@kiero, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Jezeli stabilnosc bedzie taka jak wersji dla Windows to mozna sobie ten program darowac. Pod tym wzgledem bija nawet lidera graficznych generatorow zwisow - slynnego ImageFXa.



W wersji dla Windows robiac cos na obrazku A4/300DPI (czyli zaledwie okolo 25MB) mozna swira dostac przy niektorych operacjach. Program zatrzymuje sie na 2-3 minuty i Windows twierdzi, ze "nie odpowiada". Jednak po jakims czasie znow rusza. Mam nadzieje, ze wersja dla MorphOSa jest lepsza (chociaz nie wiem dlaczego mialaby byc). Po trzecim zwisie w ciagu 10-15 minut dalem sobie spokoj z dalsza zabawa nim. Naprawde mam nadzieje, ze wersje MOSowa przynajmniej bedzie sie dalo uzywac... Auto r odwalil niesamowita robote ale cos mi sie wydaje, ze uzycie SDL do czegos takiego nie bylo dobrym pomyslem.
[#17] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


No właśnie czekam na jakieś zainteresowane osoby. Pisząc zainteresowane rozumiem takie, które nie wycofają się za "pięć dwunasta" i są w stanie zapłacić nawet obecne 32 dolary (chociaż podejrzewam, że cena będzie niższa). Póki co to raptem dwie osoby się zdeklarowały (Maag i Stony). Nie ukrywam, że im szybciej tym lepiej. Trzeba kuć żelazo póki gorące!
[#18] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MDW, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Program zatrzymuje sie na 2-3 minuty i Windows twierdzi, ze "nie odpowiada". Jednak po jakims czasie znow rusza.



To na zwis to mi raczej nie wygląda...
[#19] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18


To na zwis to mi raczej nie wygląda...



Oczywiscie, ze nie. To jest "bonusowe zachowanie". Oprocz tego sie wiesza. Chociaz tez tak niezbyt normalnie. Wywala jakies swoje okienko z komunikatem, ze wystapil jakis "internal error" (czy cos w tym stylu - juz nie pamietam) i wychodzi z siebie bez zapisywania projektu.Na szczescie duzo sie nie straci, bo zwisy sa na tyle czeste, ze nie sie nie zdazy za duzo zrobic, hehehe. ;)
[#20] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a
A co mnie zachowanie windzianej wersji interesuje ? Jak się mosowa wersja bedzie wieszała.. to będę si%
[#21] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Jeśli program jest niezależny od systemu, to prawdopodobnie tak

samo będzie się wszędzie zachowywać... Chyba że windziana wersja

została skompilowana jakimś trefnym kompilatorem, ale to jest

raczej bardzo mało prawdopodobne.
[#22] Re: Pixel32 - wersja alpha dla MorphOS-a

@MDW, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


ja zauważyłem że programy w SDL często się zamrażają i nie reagują pod windows (nawet wywalanie procesu działa z opóźnieniem) więc może to wina samej biblioteki SDL.dll
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem