Komentowana treść: Lutowe spotkanie TGUPiA
[#1] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA
oprócz tego newsa na PPA, powinniście też rozkleić papierowe ogłoszenia po Tarnowie. z GGUA tak się zaczęło.
[#2] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@R-Tea, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Kto wie.. może to jest faktycznie jakiś pomysł... ;) Ale czy jest jakiś amigowiec który nie czyta PPA ??
[#3] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MaaG^dA, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Jak widać po forum i nie tylko są ludzie, którzy nadal mają Amigi lub mieli i chcieliby się zainteresować z powrotem tym tematem a niekoniecznie mogli znaleźć stronę PPA lub może dopiero jak zobaczą jakiś plakat to się zainteresują, kto wie :)
[#4] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@grxmrx, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


A moze kiedys sie zrobi spotkanie Legnickiej Grupy Uzytkownikow Pegasosa i Amigi. :) Ciekawe ile ludzi by sie pojawilo... Dawniej sam bym ptrafil sciagnac z 15 aktywnych osob z Legnicy. Dzisiaj juz nikt z nich nie uzywa Amigi chociaz wtedy bardzo ostro rulezowali (ostrzej niz ja).
[#5] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


A może tak coś w Świętokrzyskim by zrobić w PauBase jest pare osób z tych stron a na pewno by sie jeszcze pare znalazło :)
[#6] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@Pawel, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


To najlepiej zrobic ogolnopolskie. :) Proponuje na wakacjach zrobic zlot. Moze trzydniowy, nad morzem w jakims niedrogim osrodku. Moze jakies znizki dla wiekszej grupy sie uda zalatwic. :) Moze udaloby sie przwiezc pare sprzetow. Klimat moglby byc niezly. Ale warunek - to musialoby byc naprawde amigowe spotkanie. Nie jakies scenowe czy przy okazji czegos innego. Ma byc absolutnie amigowe bez domieszek. Tylko pewnie ciezko byloby skrzyknac wszystkich. Roznie ludzie maja urlopy, rozne maja plany... pewnie jak zwykle by nie wypalilo. :(
[#7] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@Pawel, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


W Swietokrzyskim mamy dawno martwe AKM ;)
[#8] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Jaki Ty sie ostatnio marudny zrobiłeś... :P



Temat jest otwarty, ja chętnie się stawię na taki zlot.
[#9] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Ogólnopolskie to fany pomysł :) ale nad morzem to daleko mają niektórzy a tak na serio to masz racje okres wakacji to nie czas n atkie zjazdy bo każdy ma inne plany w tym czasie.

Jednakże taki cos byłoby fajną sprawą szczególnie że tak jak to jak narzie to tylko na AM byłem na inne takie co miesięczne nie jeżdże bo mi cos wypadnie zwsze w tyym miesiący miałem wpaść to Gliwic i znowu mi wypadło coś w tym czasie bede w domu iz tamtąd mam za dlako a jakby co 2-3 miesiące było costakiego bliżej mnie to bym chetnie sie zjawił i czegoś nowego dowiedział
[#10] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@marcik, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


AKM może i martwe ale ludzie są :) nawet chyba jakaś lista dyskusyjna była a może jeszcze jest
[#11] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MinisterQ, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Problem jest tylko w organizacji :(
[#12] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


ja bardzo chetnie, tym bardziej nad morzem (z koszalina mam niedaleko:)
[#13] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


boże - 15 osób - aż tyle, u nas Lublinie znam jeszcze dwie osoby (a moze jakiegoś aktywnego amigowca nie znam) to po jaką cholerę robić spotkania: ja przyniosę pegaza, kniescio pegaza a reactor bedzie probowal je zepsuć ;). W skali województwa jest lepiej bo co roku jest meeting na jeziorem Białym (tu sprzętu i ludzi jest względnie dużo i miejsce całkiem ok)
[#14] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA
A Tarnowie ile osób bywa na takim spotkaniu?

[#15] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ja sobie właśnie sprawiłem 1200 po 9 latach przerwy. Ostatnio miałem pięćsetkę. Faktem jest, że przez cały czas śledzę sytuację na amigowym podwórku. Poza tym jestem z Polkowic a do Legnicy chodziłem do szkoły (Energetyk Rulez!).
[#16] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@soyer, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Poza tym jestem z Polkowic a do Legnicy chodziłem do szkoły (Energetyk Rulez!).



No to witam Ziomala! :) Polkowice rzeczywiscie sa niedaleko. Mi sie kojarza z Volkswagenem. :)
[#17] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MinisterQ, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Jaki Ty sie ostatnio marudny zrobiłeś...



Tez to zauwazylem. :( Podobno zaczal mi sie "kryzys wieku sredniego". Z tego co slyszalem to moze pare lat potrwac...
[#18] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MaaG^dA, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Ale czy jest jakiś amigowiec który nie czyta PPA ??



Niech zgadnę... Może (kb)? :
[#19] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@Pawel, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14

Za mało... :D
[#20] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA
A w temacie zlotu.. niekoniecznie morze ;) AEM odbywa się też w bardzo pięknym zakątku kraju.. I atmosfera typowo amigowa była ostanio (że o pogodzie nie wspomnę). Parę domków też można by było klepnąć.. ale myślę że trzeba by to było robić bardzo szybko - bo w sezonie można zapomnieć o takiej możliwości..
[#21] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MaaG^dA, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Moze nie byc nad morzem (ja i tak nie umiem plywac i mam "wodowstret" wiec mi to bez roznicy, hehehe), moze nie byc w sezonie. Mi to jest obojetne. Jednak bardzo by mi odpowiadal klimat jaki byl na jednym Symphony w Trzciance. Chodzi mianowicie o taki osrodek z domkami. Bardzo fajny klimat nawet jezeli temperatura jest dosyc niska (ale jednak jakas wiosenna a nie jak teraz). Jakby sie zjechalo z 50 osob to mogloby byc naprawde swietnie. Takie 2-3 dni w czysto amigowym towarzystwie... Ech... tylko jak ludzi sciagnac?
[#22] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21


Czyli normalnie tak jak na ostatnim RR :))
[#23] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MaaG^dA, post #20

Popieram! Amiga Eastern Meeting jest naprawdę świetną imprezą. Ci ludzie! Te klimaty! No i plaża, a na niej... Dla przypomnienia link AEM2004
[#24] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@stony, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23


No wyglada calkiem fajnie. Mozna byloby w 2005 roku ta impreze rozkrecic na wieksza skale. Tylko zeby sciagnac tak z mininum 50-70 aktywnych (cokolwiek to znaczy, hehe) osob. I zaznaczam po raz kolejny - tylko platformy amigowe. Jak chce klimaty ogolnokomputerowe, tworcze, zabawowe czy pijackie to sobie pade na dowolne party. Ja moge jechac pod warunkiem, ze to bedzie tylko amigowa impreza. Grzybow, macow mam na codzien az za duzo i nie potrzebuje sie integrowac z tym zlomem ani z tym srodowiskiem. :)



Zerknalem na pilot.pl gdzie sie ta impreza odbywa. O kur...cze jak daleko. :) To jest jeszcze w Polsce? :) Tam nie trzeba paszportow?
[#25] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MDW, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24


No a jak się dobrze postarać i lekko odbić w bok.. to i na Białego Misia można trafić ;)

Wiem, że Łódź jest w środku naszego (?) kraju - więc gdyby się znalazła jakaś sala (np. gimnastyczna) do wynającia.. na 2-3 dni - to dlaczego nie. Kaczuś ??

Salę mam pod nosem (czyt. za oknem.. ) ale okolice Tarnowa to też raczej nie jest centrum...
[#26] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MaaG^dA, post #25

W odpowiedzi na komentarz #25


Ja nie jestem z Lodzi (znaczy stad nie pochodze) wiec nie znam ludzi - nie wiem do kogo uderzyc, co innego w Aleksandrowie :)
[#27] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@MaaG^dA, post #25

W odpowiedzi na komentarz #25


Hmmm ... Bracie a moze by sie tak spytac w twojej bylej szkole.A mojej

obecnej.Czy byla by mozliwosc pozyczenia sali na 1-2 dni :D :D
[#28] Re: Lutowe spotkanie TGUPiA

@Drako^lM, post #27

W odpowiedzi na komentarz #27


A oddacie? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem