Komentowana treść: Aminet powrócił w nowej szacie
[#1] Re: Aminet powrócił w nowej szacie
"Czy OS4 Depot zastąpi Aminet?"
[#2] Re: Aminet powrócił w nowej szacie
To pytanie skierowalbym do ojca Rydzyka



A na serio to miejmy nadzieje, ze Aminet znow bedzie cieszyl nas swoim recentem...:D
[#3] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@Masta Krishna, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




i ja mam taką nadzieję, na powrót do dawnych zwyczajów, a nie jakieś rozbijanie środowiska przez "podróbki", co jest trochę śmieszne, trochę tragiczne... Oczywiście, jak wszyscy wiemy, nie dla wszystkich oczywiste
[#4] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@baderman, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Mimo że Aminet nadal jest b.dobrym źródłem softu, to jednak nie ma na nim wszystkiego. A pozatym nowa szata graficzna mi bardzo przypadła do gustu.
[#5] Re: Aminet powrócił w nowej szacie
Wyglada naprawde przyjemnie. Jestem pod wrazeniem.
[#6] Re: Aminet powrócił w nowej szacie


Mi się podoba nowa wyszukiwarka, możliwość ograniczenia wyszukiwania do określonego katalogu, wreszcie koniec z listą 500 znalezionych plików.
[#7] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@mcbarlo, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




A ja wolałbym taki wygląd jak tu: http://wuarchive.wustl.edu/aminet/ . Szkoda, że ten mój ulubiony Aminet nie działa :(
[#8] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@MinisterQ, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Czy OS4 Depot zastąpi Aminet?"



To mial byc zart ?

Coz mnie nie smieszy, gdyz dla mnie OS4Depot juz dawno zastapil Aminet. Zajzalem sobie dzisiaj na tego reanimowanego trupa i co widze, trzon oprogramowania na Aminecie to pozycje od tygodni lezace na OS4Depot, reszta to jakies malo znaczace utilki pod 68k, ktore niespecjalnie mnie interesuja.

Dla mnie OS4Depot nadal jest i bedzie podstawowym zrodlem nowego softu. Zagladam tam codzinnie i bede tak czynil nadal, choc pewnie na Aminet tez jeszcze od czasu do czasu zajze. Rozumiem jednak radosc uzytkownikow Amigi klasycznej, sam tez sie ciesze, w koncu milo wiedziec ze tak zasluzona legenda jak Aminet nadal funkcjonuje.



[#9] Re: Aminet powrócił w nowej szacie
Jak uruchomia upload przez www to bedzie super i trzeba bedzie wreszcie powrzucac tam swoje programy.
[#10] Re: Aminet powrócił w nowej szacie
No i gites! A ja myślałem, że mi coś nawaliło i ni pokazywało Recent'ów przez jakiś czas :D a teraz niezły upload, w dwa dni tyle, co w dwa tygodnie rok temmu.

Data się wreszcie normalna pokazuje :D , ten wiek w tygodniach mnie dobijał Zawartość każdego archiwum wylistowana w opisie, screenshoty. No miodzio, tylko czemu tak późno?

Jeszcze jakiś system ocen i komentarzy by się przydał. Któryś mirror to ma
[#11] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@Mufa, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Wrzucane są już pierwsze programy także pod AmigaOS 4.0.
[#12] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@shg, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Jeszcze jakiś system ocen i komentarzy by się przydał. Któryś mirror to ma


A mnie tam jeszcze brakuje licznika pobrań (albo go jeszcze nie znalazłem :D
[#13] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@Mufa, post #8

Teraz czas stworzyc wlasne PPA (PPOS4)

A nie przeciez jest exec...

[#14] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@baderman, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


powrót do dawnych zwyczajów, a nie jakieś rozbijanie środowiska przez "podróbki", co jest trochę śmieszne, trochę tragiczne




Masz na myśli oczywiście sekcję download na Morphzone? :P

Ona była zdaje się wcześniej niż OS4Depot.
[#15] Re: Aminet powrócił w nowej szacie

@stefkos, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Posty do siebie samego rządzą...
[#16] Re: Aminet powrócił w nowej szacie


:( :) :D



Teraz Aminet się podoba!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem