Komentowana treść: Amiga w Krakowie
[#1] Re: Amiga w Krakowie
Fajnie. :)



A ja skorzystam z okazji i zapytam czy istnieje cos takiego jak "okololegnickie srodowisko amigowcow"? Czy zorganizowanie w (raczej dalszej) przyszlosci takiego mini-spotkania mialoby sens? Czy bylaby szansa na to, ze przyszloby wiecej niz 2 osoby? Kiedys sam potrafilbym zwolac ze 20 osob z Legnicy ale dzisiaj oni wszyscy juz "nie zyja" (w sensie amigowym).
[#2] Re: Amiga w Krakowie
Nie lepiej od razu w jakiejs knajpie sie spotkac? Wtedy odpada problem spoznienia sie 10 min, bo uciekl tramwaj, cycus....
[#3] Re: Amiga w Krakowie

@Kaczus, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Oczywiście lepiej byłoby się w jakiejś knajpie umówić od razu. Ale z uwagi na fakt, iż to ja zabrałem się za organizację tegoż, a obecnie doświadczenie pubowe mam sporo zdezaktualizowane, zdam się na zdanie uczestników. W przyszłości wybierzemy stałe miejsce spotkań.

PS.do newsa - chodzi oczywiście o wejście do empiku z płyty rynku. (po całym empiku szukać się przecież nie będziemy)

[#4] Re: Amiga w Krakowie

@MDW, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Zapraszam do Wroclawia (to okolo 50km) choc u nas tez juz nie ma spotkan Amiwgowych ale dla gosci z daleka powinno udac sie cos zorganizowac :) z wieksza iloscia osob niz 2 :)



[#5] Re: Amiga w Krakowie

@margines, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ooo, mi Wroclaw odpowiada bardzo. Chyba sa jacys amigowcy tutaj? :) Mysle ze jak pare osob sie odezwie to bedzie mozna cos zorganizowac:) Pozdrawiam!
[#6] Re: Amiga w Krakowie

@margines, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Do Wroclawia moglbym skoczyc. :)
[#7] Re: Amiga w Krakowie
qrde no :) Ja się już na piątkowy wieczór umówiłem. Ale może następnym razem zajrzę jak oczywiście będzie powtórka :)
[#8] Re: Amiga w Krakowie
a może TGUPiA do was przyjedzie ? :D

[#9] Re: Amiga w Krakowie

@MDW, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


mówisz o tych, których znałeś/znasz ale na pewno wielu nie znasz, poszukaj na PAUB.

np. tutaj
[#10] Re: Amiga w Krakowie

@R-Tea, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Wcale nie wykluczone.. ale na pewno nie tym razem... :D
[#11] Re: Amiga w Krakowie
No i jak? Bylo piwko jakies? Mam nadzieje ze nastepnym razem bede mogl sie zjawic.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem