Komentowana treść: Pomruki AROS-a...
[#1] Re: Pomruki AROS-a...
No proszę... W światku AROSa zaczyna się coś dziać, a to stos tcp, a to costam...

Oby tak dalej.
[#2] Re: Pomruki AROS-a...
Może jeszcze mizille zaraz przeportują i OO
[#3] Re: Pomruki AROS-a...
Wygląda na to, że w tym momencie AROS to najbardziej dynamicznie rozwijajacy się ami-system:)
[#4] Re: Pomruki AROS-a...

@Fazior, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Uważaj, bo jeszcze zobaczy to jakiś użyszkodnik OS4, i gotów pojść z Tobą na noże.
[#5] Re: Pomruki AROS-a...

@MinisterQ, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Żeby jeszcze klasy były te co trzeba i AmiGG! ;)
[#6] Re: Pomruki AROS-a...

@tomek, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Przede wszystkim zeby toto uruchamialo amigowe programy pod 68k, WOS, PUP, MOS, OS4... No dobra - przynajmniej pod 68k. :)
[#7] Re: Pomruki AROS-a...

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


To byś wtedy Pega sprzedał? ;) Działa wreszcie???

[#8] Re: Pomruki AROS-a...

@tomek, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Nie sprzedalbym. :) Chcialem tylko powiedziec, ze wtedy AROS mialby sens dla zwyklych uzytkownikow. W tej chwili to jest bardzo ciekawa impreza tylko dla zdolnych developerow z kupa wolnego czasu. :)
[#9] Re: Pomruki AROS-a...

@tomek, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Po co ma sprzedawać Pega? To że dziś jest na klona nie znaczy, że jutro nie będzie na Pega. Napisałbym więcej, ale narazie się zamknę ...
[#10] Re: Pomruki AROS-a...

@MDW, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


AROS ma jedną podstawową zaletę: jego team nie zajmuje się produkcją betonu na własny użytek, tak jak to jest w MOSteamie.
[#11] Re: Pomruki AROS-a...

@MinisterQ, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4
No MiniQ zobaczylem i co? Mam go zabic? Przeciez AROS jest dosc ciekawym projektem i moze z niegio z czasem tez cos wyjdzie, tylko brak mu zgodnosci z m68k jesli chodzi o stary soft... Ale moze sie rozwinie i dogoni OS4 i MOSa?;)

Howgh!
Mariusz Danilewicz
[#12] Re: Pomruki AROS-a...

@Mandi^ATO, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


No MiniQ zobaczylem i co? Mam go zabic?



A to AOS4 nie jest najdynamiczniej rozwijającym się AmigaOSem, na którego to wszystkie oczy są zwrócone [(c)exec] ? ;)

Poza tym AROS jest przecież nielegalny, jak możesz go nazywac "ciekawym projektem"? ;)
[#13] Re: Pomruki AROS-a...

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12
Fakty sa takie ze AmigaOS4 jest obecnie najdynamiczniej rozwijajacym sie systemem amigowym szczegolnie, ze rozwija sie dopiero 2 lata AROS rozwija sie bardzo powoli (juz 5 lub wiecej lat) ale brnie do przodu... Jest to system amigopodobny, ale jest mniej zgodny z Amiga niz MorphOS (przynajmniej w obecnej wersji). Jest ciekawa alternatywa, ale niestety na razie dziala na x86, a ludki chca systemu pod PPC (jak MOS czy AOS4). Przede wszystkim AROS w obecnej postaci nie pozwala na odpalanie zadnych plikow wykonywalnych z Amigi (czy to 68k czy PPC). Ale moze z czasem amigi przejda na tansze procesory x86? Wszystko sie moze zdarzyc...

Nie wiem czy AROS jest nielegalny, najwyrazniej jednak nie ma obecnie zadnych zastrzezen prawnych, gdyz o zadnych procesach nic nie slychac A to, ze uwazam to za ciekawy projekt to moje prywatne zdanie

Howgh!
Mariusz Danilewicz
[#14] Re: Pomruki AROS-a...

@Mandi^ATO, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Fakty sa takie ze AmigaOS4 jest obecnie najdynamiczniej rozwijajacym sie systemem amigowym szczegolnie, ze rozwija sie dopiero 2 lata



Nie wnikam w to, który z sytemów rozwija się najszybciej. Aczkolwiek to, jak długo się rozwija, nie ma niczego wspólnego z tym jak dynamiczny jest jego rozwój. :)
[#15] Re: Pomruki AROS-a...

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12




AROS legalny jest, chyba ze ostatnio cos sie zmienilo w tej kwestii. AInc w dawnych jeszcze czasach poprosila tylko o to, zeby CVS nie byl dostepny dla wszystkich i tej reguly sie trzymamy. Innych zastrzezen nie bylo :)
[#16] Re: Pomruki AROS-a...

@Kamul, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


AROSa używam na tańszym i szybszym sprzęcie od AmigaOne..

Pierwszy raz uruchomiłem go na 80060, a OS4 wcale choć znacznie więcej niż dwa lata temu czytałem o OS5,

tylko nie wiedziałem, że nazywa się AROS.
[#17] Re: Pomruki AROS-a...

@Mandi^ATO, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Dzieks za łaskę:). Morituri te salutant!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem