Komentowana treść: Stowarzyszenie Hi-Toro
[#1] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro
Rozumiem,że AROS to już dla was nie Amiga.
[#2] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Dariusz Pietrzak, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


aros to nie amiga tylko system operacyjny
[#3] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Dariusz Pietrzak, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Z tego co napisano można wywnioskować, że to stowarzyszenie użytkowników amigowych platform hardware'owych...

AROS jednak zasługuje przynajmniej na swoje miejsce w tak tolerancyjnym portalu jak PPA ;)

Rzucam pomysł: Nowy dział na Forum PPS - AROS. Co na to szefostwo PPA?

[#4] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@tomek, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Sorki - ale wydaje mi się, iż od tego jest odpowieni dział na forum...
[#5] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@tomek, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Nie wiem co na to szefostwo PPS, nie znam ich ;) Ale zakładam, że to literówka tak samo jak pare literówek na stronie stowarzyszenia, które zauważono :)



Forum AROSa? Proszę bardzo, już tworze :)
[#6] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro
Wielkie brawa dla pomysłodawców!! Poprosze o deklarację członkowską! :)
[#7] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@MaaG^dA, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Już się poprawiłem proszę o wybaczenie :)
[#8] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Dariusz Pietrzak, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Bez nerwow. Trzebabylo jakos sformuowac nazwe stowarzyszenia i ten opis. Amigowe srodowisko jest na tyle zlozone, ze trudno krotko i zwiezle zawrzec, ze tak powiem wszystkie nacje. Oczywiscie chcemy laczyc kazda oznake aktywnosci amigowej, takze uzytkownikow AROSa.
[#9] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro
Jak tylko wroce do zycia i bede mogl jakos pomoc to chetnie sie wlacze. Musze tylko stanac na nogi (co mam nadzieje nastapi niebawem). Oczywiscie jestem za integracja srodowiska. Jednak nie wierze w popularyzacje amigowych platform w srodowiskach nieamigowych. Poprostu uwazam, ze nasze sprzety, systemy i soft nie ma nic do zaoferowania ludziom dla ktorych komputer to tylko narzedzie.
[#10] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@MDW, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


można próbować przekonywac makowców, nie licząc braku 3d to pegasos moze służyc jako mac
[#11] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@rzookol, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


A czym jest OSX bez 3d?
[#12] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@rzookol, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Ale Mac lepiej sie nadaje do bycia Maciem. :) Mnie Pegasos jako cokolwiek innego niz uruchamiacz MorphOS lub/i AmigaOS nie interesuje. Takie zboczenie. :)
[#13] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@MDW, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


problem jest kiedy pegaz jest jedynym komputerem - wtedy musisz zrobic dokument w wordzie, prezentacje w ppoint albo program w builderze lub qt (u nas dali na uczelni taki wybór) - wtedy warto miec maca i linuxa na amidze/pegasosie
[#14] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@rzookol, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Ja zakladam, ze jakis zlom z windowsem obok zawsze stoi. To dzisiaj kosztuje grosze i duzo tanszym, pewniejszym i mniej nerwowym rozwiazaniem jest kupno sredniawego peceta niz bawienie sie w linuxy czy emulowanie maca.Czas jaki strace na zabawy w te glupoty moge przeznaczyc na zarobienie tych marnych groszy, a pecet przda sie w przyszlosci. Tak jak lodowka, odkurzacz, pralka. :)
[#15] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@grxmrx, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Szacuneczek
[#16] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro
ROTFL! Znowu kolejna grupka, kolejne stowarzyszonko i kolejna możliwość do kolejnych wojenek. Jak ostatnio gdy przez kilka miesięcy wypocili projekt statusu. Szkoda że potrzeba jakiejś organizacji żeby po prostu przestać zachowywac się jak gówniarze w piaskownicy. Ale najwyraźniej co do poniektórych inaczej się nie dotrze. Zatem powodzenia i obyście nie wyszli na tym jak Zabłocki na mydle.
[#17] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Valwit, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


A ty jak zwykle jedyne co potrafisz zrobić to poironizować i postawić się ponad grupą "gówniarzy w piaskownicy". To cały Twój wkład w rozwój, czy integrację środowiska, czy o czymś zapomniałem?
[#18] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Valwit, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Takis drogi Valwicie wygadany, a lepszej alternatywy nie potrafisz wymyslic. Moze nastepnym razem krytykuj kiedy znajdziesz lepszy pomysl niz nasz. Bardzo chetnie poslucham.
[#19] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Valwit, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Jakie KOLEJNE stowarzyszonko? Czy jest w RP już jakieś zarejestrowane stowarzyszenie związane z Amigą/Pegasosem?

Ta organizacja ma zamiar jak to wynika z zapowiedzi robić coś wićcej niż tylko godzić skłócone środowisko.

A może znajdzie sić zapaleniec, który składki zamieni na regularnie wychodzący biuletyn - amigowe pismo? Może bujam w obłokach ale inicjatywa jest warta pochwały a nie opluwania.

To takie poglądy jakie Ty tu zaprezentowałeś przysparzają wojenek a nie "wypacanie statusu" cokolwiek by to miało znaczyć.

[#20] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro
@ Krashan:



A to jest jakiś obowiązek? Integrujmy się na siłę w imię.. no własnie czego? Skąd się dezintegracja wzięła? I jaki rozwój? Czego?

Dlaczego oczekujesz każdą inicjatywę/pomysł, choćby był bez sensu, należy popierać? Tylko dlatego że jest? A potem mam plakac że

znowu nie wyszło, pokłócili sie o kasę albo jeszcze co innego?

I prosze, nie wyrywaj "gówniarzy z piaskownicy" z kontekstu, bo tak jak to zacytowaleś to brzmi tak jakbym to o hi-toro.org pisał.



@ mcbarlo:



Alternatywy do czego? Do chamstwa i zakłamania niektorych? Do tego nie potrzeba organizacji i inicjatyw.



@ tomek:



byla juz jedna inicjatywa, jakiś czas temu, mająca za świetlany cel godzenie owiec. założona przez ludzi po częsci odpowiedzialnych

za kłotnie w środowisku. Jedynym dokonaiem był projekt statusu, i sporo postow na amiportalach ktore były wszytskim tylko nie probą

godzenia kogokolwiek
[#21] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Valwit, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Alternatywy do czego? Do chamstwa i zakîamania niektorych? Do tego nie potrzeba organizacji i inicjatyw.



A czego trzeba? Konkretnie. Bo jak na razie to nadal krytykujesz nie podajac innej drogi.
[#22] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro
Inicjatywa sluszna, ciekawe czy wplynie na reintegracje :>
[#23] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@mcbarlo, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21


Trzeba tego żeby te osoby chciały się zmienić. A nie wygląda mi na to. Jeśli uważasz że hi-toro w tym pomoże: spoko, powodzenia. Ale ja w to nie wierzę.
[#24] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Liluh, post #22

W odpowiedzi na komentarz #22


Wplynie, jesli uda sie zrealizowac prosty plan: zebrac ludzi w jednym miejscu, zamknac ich na tydzien tam (ale bez niebezpiecznych przedmiotow) i dac duuuuuuzo wodki. I po problemie
[#25] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@marcik, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24




Doskonała okazja żeby sabotować sprzęt "konkurencji". O ile odważy się go zabrać ze sobą ))
[#26] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Softfailur, post #25

W odpowiedzi na komentarz #25


Jak sie mamy integrowac to sprzet jest zbedny ;).
[#27] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Softfailur, post #25

W odpowiedzi na komentarz #25


właśnie - będziemy uszkadzać mostki Pegazów żeby nie działało DMA - niech będzie po równo ;) - ale swojego pega nie biorę, ja sobie sam w domu uszkodze
[#28] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Valwit, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


Nie pamiętam, żebyś tu na forum jakąkolwiek inicjatywę poparł. Wniosek z tego taki, że wszystkie inicjatywy uważasz za bezsensowne. Na szczęście to Twoje zdanie, ale jego manifestowanie na każdym kroku bywa już męczące.
[#29] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@tomek, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19


A może znajdzie sić zapaleniec, który składki zamieni na regularnie wychodzący biuletyn - amigowe pismo?



Takie pismo już wychodzi i jest dostępne od dawna. Nazywa się PPA i właśnie na nim siedzimy. :) Ja nie lubię papierowych pisemek. Niewygodne, nieaktualne, można dostać świra szukając czegoś w nich, nie działa copy/paste, linki trzeba przepisywać. Okropne. Poza tym jest AmigaMinus (chociaż mocno nieregularne).
[#30] Re: Stowarzyszenie Hi-Toro

@Valwit, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


byla juz jedna inicjatywa - zdradze Ci w tajemnicy, ze to Hi-Toro to ta sama inicjatywa! To o czym piszesz to byly "wycieki" z prac nad Hi-Toro, a napracowalismy sie bardzo - pieniadze oraz czas w to wlozylismy, latwo sie wiec teraz nie poddamy. Bedziemy dalej robic swoje po prostu, a moze do naszej czworki ktos teraz sie przylaczy i nam pomoze? Moze Ty?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem