Komentowana treść: Pixel32 - wyjaśnienia autora
[#1] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora
Fajnie, ze sie cos wyjasnilo. Dzisiaj wysle wiec maila po raz trzeci. Zaczynalem juz tracic nadzieje, ze kiedykolwiek tego keya dostane. ;)
[#2] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora
Wysłałem trzeci raz prośbę o keya ale nie ma odpowiedzi. :( Wygląda tak jakby do niego moje maile nie dochodziły. Za to dochodzą na pewno przekazy pieniężne w wysokości 32$ - sprawdziłem to. :)
[#3] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


A z jakiego konta wysyłasz? Wiem, że GO2.PL jest blokowane na zagranicznych serwerach. Jak inne to nie wiem.
[#4] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@SirLEO, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Wysyłam z neo.pl (mdw@amiga.pl).
[#5] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora
Nie wiem jak teraz ale pół roku po założeniu konta w NEO (adres w aliasie "amiga.pl", jakieś 3-4 lata temu) stwierdziłem, że nie zapłacę w następnym roku i rozwiążę z nimi umowę.

O wiele lepiej działa darmowa poczta w Onet.pl
[#6] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@dk75, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


A o co chodzi? Ja problemów przez te 3 lata używania nie stwierdziłem. Był jakiś jeden problem kiedyś z mailami jakie przychodziły z wirtualnej polski ale to było dawno i już jest nieaktualne. Oprócz tego wszystko działa fajnie. Brak reklam, bardzo przyjemna obsługa poczty przez www, szybko pomoc w razie potrzeby, możliwość założenia 10 aliasów. Ja naprawdę nie widzę wad tej poczty.



Jestem pewien, że maile do autora Pixel32 dochodzą, bo zawsze do wszystkich dochodzą. :) Poprostu facet przegina i tyle... Mam nadzieję, że mu te moje 32$ w gardle staną...
[#7] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Ja bym MDW nie był taki pewien, czy te maile naprawdę dochodzą...

Z własnego doświadczenia wiem, że Pavel odpowiada na maile. Mało tego, często jeszcze w tym samym kwadransie. :) Raz nawet w ciągu godziny od zgłoszenia problemu dostałem poprawkę dla wersji MorphOSowej. :)



Żeby nie było nieporozumień - nie mam z nim jakichś bliższych znajomości. Jedyna różnica pomiędzy mną a Tobą to fakt, że mieszkam bardziej na południe. ;) Ale teraz już chyba i to nie powinno mieć znaczenia. ;)
[#8] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Neo.pl aż takie super nie jest. Ostatnio mieli nawet wpadkę i trafili

listę potencjalnych serwerów spamowych.



Z drugiej strony w obecnych czasach wszechobecnego spamu naprawdę nie

trudno o to, co przytrafiło się autorowi Pixel32. Sam miałem podobny

problem (parę istotnych listów po kilku tygodniach odnalazłem w

katalogu spam).

[#9] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@Marek Szyprowski, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8

Żeby nie było, że robię antyreklamę neo.pl - problem został szybko
rozwiązany, niemniej parę zwrotów moje konto wygenerowało, a potem
ludziki pytały się co z moim mailem.
[#10] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora
Dostalem odpowiedz od pana Pixela32. :) Wiec jednak moje maile do niego dochodzily. Wcale sie nie zdziwilem - wszystkie maile mi dochodza. :) A z mojego klucza do Pixel32 narazie nici. :(
[#11] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@MDW, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


a co sie stalo? kasa w kopercie nie doszla?
[#12] Re: Pixel32 - wyjaśnienia autora

@Kaczus, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


Kasa doszla bez problemu. Jednak jest jakis problem z wersja MOSowa i trzeba poczekac pare dni. Chodzi o kompatybilnosc (a wlasciwie jej brak) kluczy z wersja MOSowa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem