Komentowana treść: Prezentacja micro Amigi na GGUA
[#1] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA
No fajnie, akurat jak jade do Wrocka. Szkoda, bo ode mnie do Gliwic znacznie blizej ale moze ktos sie wybiera z Wroclawia czy okolic na GGUA? Moze wtedy i ja bym sie skusil

pozdrawiam!
[#2] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA
pokażcie na tym linuksa z działającym DMA :)
[#3] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA

@Valwit, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Jaki sens widzisz w pokazie linuxa? Dla linuxa nie warto kupowac ani a1 ani pega wiec po co to w ogole prezentowac na takim sprzecie?
[#4] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA
Heh.. gdyby nie ten śnieg.. w końcu z Tarnowa do Gliwic drogę znam.. a autko jest na chodzie.. i po drodze Kraków jest.. (i Dąbrowa G.) ..
[#5] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA

@MaaG^dA, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Zapraszamy.

Łatwe to nie jest przy obecnych warunkach drogowych

ale tym bardziej doceniam chęć.



[#6] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA

@MaaG^dA, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Na pewno trafisz? ;)
[#7] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA
Ech, żeby nie te studia we stolicy tobym pojechał z chęcią...
[#8] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA

@luk, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Zawsze mozesz wpasc do mnie do domu, musimy tylko ustalic kiedy komu bedzie pasowalo.
[#9] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA

@SZAMAN, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Dzieki. Ale chyba nic nie jest w stanie zastapic atmosfery na GGUA ;)
[#10] Re: Prezentacja micro Amigi na GGUA

@luk, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Ciezko sie z Toba nie zgodzic. Takiego spotkania jak wczoraj ja osobiscie nie pamietam. Masa ludzi, swietna atmosfera, az ciezko mi bylo powiedziec o godzinie 20-tej, ze niestety, ale musze wracac z mirco Amiga do domu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem