Komentowana treść: Garry Hare - pytania i odpowiedzi
[#1] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi
Znów będzie ubaw. :) Wybaczcie złośliwość. :P
[#2] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi
Ja sobie juz zakonotowalem w kalendarzyku i na pewno nie przepuszcze tego wydarzenia
[#3] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@MDW, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Złośliwość Raczej proroctwo :) Ergo - nie ma czego wybaczać.
[#4] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@LeMan, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Moze siakies sprawozdanie?
[#5] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@Kaczus, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Mam takie dziwne wrażenie... Podpuszczasz mnie, prawda?
[#6] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@LeMan, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Nie - po prostu nie mialem czasu na bycie na kanale i nie wiem co sie

dzialo...
[#7] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@Kaczus, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


To przeczytaj jeszcze raz newsa, kiedy bedzie to spotkanie
[#8] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@marcik, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7

O ja glupia cipa... no fuckt - na date nie spojrzalem :))
[#9] Re: Garry Hare - pytania i odpowiedzi

@Kaczus, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Obserwowałem "rozmowę" przez godzinę. Po tych 60 minutach stwierdziłem, że to strata czasu. To nie był chat na IRC-u z Garrym Hare, lecz wywiad, który przeprowadził DaveyD korzystając z niektórych pytań, które zadawali uczestnicy. Kanał był moderowany, aż do bólu. Pytania należało wysyłać do bota, który ostatecznie zdechł i jego rolę przejął DaveyD. Chat na IRC-u - wielkie słowo - prościej byłoby zebrać pytania użytkowników na forum AW lub bezpośrednio wysłać je mailowo do DaveyD, a ten spokojnie z Garrym Hare by sobie porozmawiał. Jak pisałem, wytrzymałem godzinę - zero interakcji z obecnymi na IRC-u ludźmi, a przez to brak konkretów i konkretnej rozmowy. Pytanie, odpowiedź, "next", pytanie, odpowiedź, "next". Przecież niektóre odpowiedzi aż prosiły się o dalsze pociągnięcie tematu! Mimo wszystko - czekajmy na transcript.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem