Komentowana treść: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia
[#1] Re: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia
Wlasnie widzialem demo TBL-Ocean Machine...ostatnio taki klimat widzialem dawno temu (Trsi-Rise), fajna muza ze zmyslowym glosem. Zasluzone pirwsze miejsce. Tylko ta ostatnia scena niby "comanche" z drzewem (brzydka pixeloza), to jakies nieporozumienie...3-4 klatki, a takie cos w takich detalach na 040/40 spokojnie powinno pojsc w 10 ;)
[#2] Re: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia
Na mnie zrobiła również wrażenie muzyka. Na początku pierwsze wrażenie: ściszyć wzmacniacz, ale pod koniec dema jest żal, że już koniec muzy :)

Świetnie jest oświetlona scena z sześcianami.
[#3] Re: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia
Muzyke z dema TBL w pelnej jakosci i pelnej dlugosci mozna

znalezc tutaj.
[#4] Re: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia

@Prince, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Świetnie jest oświetlona scena z sześcianami.


chciales napisac oteksturowana, prawda? ;)
[#5] Re: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia
muza w OceanMachine jest rzeczywiscie swietna. Co prawda kiedy zobaczylem "liste plac" a na niej brak Blaizera (autor muzyki do Silkcut i po czesci do Magii), to sie troche przestraszylem. Blaizer to jak dla mnie totalny debescior. Na szczescie na niezdrowych przeczuciach sie tylko skonczylo ;) Demko jest naprawde super. Chociaz mysle ze na wiekszym "bajerze" jest jednak Multiverse/Loonies ;). I im nalezalo sie tym razem zwyciestwo.
[#6] Re: Breakpoint 2005 - wyniki i zdjęcia

@kempy, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4

Myślisz, że otexturowana? Obejrzałem jeszcze raz dokładniej i faktycznie te "cienie" i "cieniowanie", to texturowe ściemnianie ;) Ale końcowy efekt wizualny jest super.

Czepiłbym się jedynie "Commancha"-za wolne, za pixelowate. Góry w "SilkCut" zwalały z nóg.

Pozdro!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem