Komentowana treść: Flashback powraca!
[#1] Re: Flashback powraca!
Świetna gierka... Szkoda że czasy troche nie te.
[#2] Re: Flashback powraca!
Ciekawe... przecież ta gra jest na Amigę... mam rozumieć, ze na nowych Amigach nie da się jej uruchomić? Jak tak, to fajne te Amigi :(
[#3] Re: Flashback powraca!

@ntx, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Eeeee...kolega zaspal? ;)
Stara Amigowa wersja jest stworzona dla ukladow spcjalizowanych OCS/ECS/AGA i dziala tylko w trybie PAL. Nowe Amigi nie posiadaja tych kosci i do tej pory gra dzialala na UAE lub na emulatorach Maca/PC. Teraz bedzie natywnie na karcie GFX :)
[#4] Re: Flashback powraca!

@ntx, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Ja mam jeszcze gorsza wiadomosc dla kolegi - nawet na starych amigach nie mozna uruchomic staryczch gier, po tym jak sie wpakuje jaka stara karte graficzna.
[#5] Re: Flashback powraca!

@ntx, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Ale klimat. :)
[#6] Re: Flashback powraca!

@reactor, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Tak, ale w tym wypadku jest mozliwosc przylaczenia dodatkowego monitora/telewizora PAL (+ ewntualnie uycie WHDLoad)...Gdyby byla mozliwosc przystosowania WHDLoad do kart GFX oraz pracy w multitaskingu, ale by sie dzialo :)
[#7] Re: Flashback powraca!

@Andrzej Drozd, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Jest taka mozliwosc - nazywa sie E-UAE, na mA1 gry/dema chodza z pelna predkoscia i rzeczywiscie dzieja sie u mnie w domu rozne cuda - nie moge np. oderwac rodzinki od Pinball Fantasies.:)
[#8] Re: Flashback powraca!

@SZAMAN, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Kurde, ja tez chce :)
[#9] Re: Flashback powraca!

@Andrzej Drozd, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Nic prostszego. ~3000 i przyjemność Twoja. ;)

Albo winuae na grzybie. ;)
[#10] Re: Flashback powraca!

@MinisterQ, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9

jeśli chodzi o mA1 to ponoć wcale nie tak łatwo - są problemy z
zakupem - przynajmniej tak twierdzi jego Inwestorowość.
[#11] Re: Flashback powraca!

@reactor, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


a nowa karte graficzna?
[#12] Re: Flashback powraca!

@SZAMAN, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


To lepiej nie pokazuj familii PinbalIllusion albo SlamTilta, bo wtedy naprawdę bedziesz mial problem z dostepem do swojej Amigi ;)
[#13] Re: Flashback powraca!

@MinisterQ, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Ja sobie na G3 400 MHz E-UAE postawiłem, ale prędkośc jest taka, że podstawowe rzeczy w systemie mogę robić, słuchać MODków bez przesuwania okien i grać w Superfroga (klawiaturką fajnie się giercuje).



Notomiast tak szybkiej classic Amigi, jaką teraz ma moja dziewczyna (Athlon 1,7 GHz ;]), to w życiu nie widziałem. Wykorzystywane do Superfroga (girl) i czasem demek (ja). ;)
[#14] Re: Flashback powraca!

@reactor, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


A tu dziwna sprawa, bo jak u mnie na E-UAE (Mak) Slam Tilt działa, to już na WinUAE (pisi rzecz jasna) działać nie chce... Strendż.
[#15] Re: Flashback powraca!

@KAM_, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14




Kedys zauwazylem ze na sprzetowej Ami, Slam Tilt wymaga pliku HD o pojemnosci 0 kB. Bez tego nie startowal. Na WnUAE nie probowalem. Sprawdz moze sa jakies wersje dyskietkowe na

WHDLoad.
[#16] Re: Flashback powraca!

@MinisterQ, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9




Uuuuu...moze doczekamy sie AOS4 na Pegaza lub szybkej emulacji PPC na WinUAE...poki co zostaje ClassicPPC i pecet z przyzwoita predkoscia nie za 3000 tylko za 300...

[#17] Re: Flashback powraca!

@KAM_, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14
Slam Tilt dziala bez problemow na WinUAE. Zarowno wersja dyskietkowa jak i HD. I to od kopa, bez zadnych specjalnych zabiegow.

[#18] Re: Flashback powraca!

@KAM_, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Notomiast tak szybkiej classic Amigi, jaką teraz ma moja dziewczyna (Athlon 1,7 GHz ;]), to w życiu nie widziałem.



Cóż, łączymy się w bólu z Tobą, w związku z tym. ;)

Zwykły pegaz g3/600 jest szybszy około dwa razy od takiej emulowanej amigi. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem