Komentowana treść: "Normalni" piszą o Amidze
[#1] Re: "Normalni" piszą o Amidze
Eksperci

Ciekawe czy będzie sprostowanie, bo na pewno ktoś odpisze na niektóre rewelacje tam zawarte. To jest wprowadzanie ludzi w błąd.
[#2] Re: "Normalni" piszą o Amidze
No właśnie - wydaje mi się że A1/OS4 nie został zbyt obiektywnie zaprezentowany... (ale to moja prywatna opinia)
[#3] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Sprostowania pewnie nie będzie ;). Ale artykuł ma swoją zalete, poprawia humor z samego rana :D
[#4] Re: "Normalni" piszą o Amidze
Jezu, już widzę co tu będzie się niedługo działo!

Spadam, bo nie chcę dostać jakąś butelką w łeb ;)

[#5] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MaaG^dA, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


wybaczmy im albowiem nie wiedzą co piszą.

[#6] Re: "Normalni" piszą o Amidze
I pomyśleć. Taki agresywno - hurraoptymistyczny marketing ze strony execa, a ludzie i tak piszą takie ciekawostki. ;)
[#7] Re: "Normalni" piszą o Amidze
na pewno autor mial kontakt z jakas wredna pegazowca :)
[#8] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@R-Tea, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


oj będzie się działo, w zasadzie to mamy taką prawie odwrotność execa. Można czytać jako antidotum - z execem w kupie zerują się.
[#9] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MinisterQ, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Bys sie wstydzil, dostales przywilej komentowania http://www.exec.pl/comments.jsp?nid=2174 na eXecu i tak sie o nim wypowiadasz! :P
[#10] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Kaczus, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


No toż właśnie korzystam z tego przywileju, ile wlezie, a i tytułem się nie wstydzę pochwalić tu, i tam, przy okazji ;)
[#11] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MinisterQ, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Jakim tytulem? "Smarkacz"? :P
[#12] Re: "Normalni" piszą o Amidze
Nie ma dla niego prawie żadnych sterowników do urządzeń peryferyjnych, a co dopiero odtwarzacza filmów czy mp3.





Tego towarzysze, obywatele, nicponiowi urwanemu z choinki nie mozna darowac. Akcja majlingowa i petycja konieczna! No to do dziela Panowie. "Dla Przyszlych Pokolen".
[#13] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Kaczus, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


BA! Dokładnie! ;)

Z takich ust brzmi to jak odznaczenie dyplomem. ;)
[#14] Re: "Normalni" piszą o Amidze
Tak ramach czarnego humoru, juz widze co bedzie... oboz OS4 napisze sprostowanie do redakcji nie omieszkajac przy okazji wbic szpilki pegazowcom, wtedy pegazowce odpowiedza i "normalni" ludzie dowiedza sie jak to pieknie umiemy sie klocic ;) przeniesmy wojny na inne portale !! :)
[#15] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@nelson, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


tak... armagedon się zbliża, a wszystkiemu winni są amigowcy ;)
[#16] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@nelson, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


No przynajmniej to umiemy, inni nie umieja nic :P
[#17] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MinisterQ, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15




Wyobraz sobie, na jakikolwiek wejdziesz portal, a tam sie kloca "amigowcy" :)
[#18] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@nelson, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


Portal, portalem, ale ja na twoim miejscu lodowki tez bym nie otwieral :P
[#19] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MaaG^dA, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


ale zauważ że pomimo niedoskonałości os4/amigaone opisywanych w artykule autor podaje jako zalety to że się nazywa amiga, a pegasos pomimo ze jest tańszy i lepszy przedtawiony jest jako klon. jak widać naklejka ma jakąś moc. dobrze że istnieje przykład komuterów spectrum gdzie obecnie raczej tylko ich klony się liczą.
[#20] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@nelson, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17




To bedzie niezla reklama. To kiedy i na ktorym portalu zaczynamy sie klucic?
[#21] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Andrzej Drozd, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20




O my ORT! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :)
[#22] Re: "Normalni" piszą o Amidze
Yeyy... Czuję się trochę odpowiedzialny za aktualny stan rzeczy, bo to ja na usenecie i chyba forum PPA zaproponowałem, aby jakiś "znawca tematu" napisał arta dla SS-NG o nowych dziejach sprzętu i softu Ami-podobnego. Wybaczcie!
[#23] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Kokos, post #22

W odpowiedzi na komentarz #22


Zasadniczo nie ma co przepraszać. I tak się delikatnie obszedł z nowatorskim rozwiązaniem bazującym na kościach DIMM.
[#24] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Andrzej Drozd, post #20

W odpowiedzi na komentarz #20


To kiedy i na ktorym portalu zaczynamy sie klucic?



Na dobry początek proponuję tutaj:

http://forum.ppk.webd.pl/index.php?showforum=42

:D

[#25] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@tomek, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23




Sprzet jest malowazny, ale czlowiek twierdzi ze AmigaOS nie ma playerow video i mp3.
[#26] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@Andrzej Drozd, post #25

W odpowiedzi na komentarz #25


Ciekaw jestem skad on takie rewelacje wytrzepal. Bo co, jak co, ale tego typu softłeru ci u nas "dostatek".
[#27] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@reactor, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26


może by ich troszkę "oświecić"?

http://forum.ppk.webd.pl/index.php?showtopic=3420

[#28] Re: "Normalni" piszą o Amidze
A ja sobie moge teraz spokojnie publicznie moge napisac, ze pan Marek "mmxY2k" Szendzielorz jest klamca, a jezeli chce abym go przeprosil to niech mi udowodni, ze te bzdury, ktore napisal sa prawdziwe. Niestety, ale z gory jest skazany na porazde! Swoja droga pan Szendzielorz pewnie nawet AmigaOS 4 na oczy nie widzial, a przeciez mogl przyjechac na spotkanie GGUA i dopiero potem napisac ten artykul - sam przyznaje sie do tego, ze czyta portale amigowe, a informacja o prezentacji Micro Amigi z AmigaOS 4 byla na wszystkich trzech portalach! Wspolczuje ludzia, ktorym satysfakcje daje oklamamywanie i wprowadzanie w blad innych.
[#29] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@MinisterQ, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


I to jest wlasnie ciekawe jak ludzie widza marke amiga, normalnie promocja tej marki wali drzwiami i oknami...
[#30] Re: "Normalni" piszą o Amidze

@SZAMAN, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


Wspolczuje ludzia, ktorym satysfakcje daje oklamamywanie i wprowadzanie w blad innych.



Myślę, że nie okłamywanie nie było jego intencją. Po prostu, napisał ten artykuł, ot tak, z ręki, bez uprzedniego należytego przygotowania się. Nie ma się denerwować i wieszaszać od razu ciężkich psów na autorze tekstu. Jest tam forum i adekwatny wątek, na którym można

spokojnie i w miłej atmosferze wyrazić swoje zdanie na temat zawartości #30 owego magazynu.

Sprostujmy oczywiste byki i niedomówienia i cieszmy się że komuś się chciało napisać taki artykuł poza "naszą strefą" :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem