Komentowana treść: Elbox - nowa promocja
[#1] Re: Elbox - nowa promocja
No mamy prawie maj i jak widac Dragon podzielil losy Sharka
[#2] Re: Elbox - nowa promocja

@Sventevith, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Najzwyczajniej w świecie sie czepiasz ;)
[#3] Re: Elbox - nowa promocja
Haha ale wypas a moze im chodziło o January roku przyszłego tylko jakas ciotka złą cyferke wklepała:)?
[#4] Re: Elbox - nowa promocja


A ci znowu oderwani od rzeczywistosci... kto dzis kupi za te cene mediatora pod Z3... a moze to ja jestem oderwany od rzeczywistosci amigowej...?
[#5] Re: Elbox - nowa promocja

@_arti, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ja mam chrapke na spideraUSB ale na pewno nie za ta cene. Jestem ciekaw czy Elbox obnizylby cene spidera, gdyby zebralo sie powiedzmy 5 czy 10 osob (cos na wzor zbiorowej rejestracji - im wiecej osob tym taniej) zainteresowanych zakupem.
[#6] Re: Elbox - nowa promocja
Na stronie Elboxu zostaly umieszczone fotki Dragona

[#7] Re: Elbox - nowa promocja

@_arti, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Jak wyjdzie wczesniej dragon czyli za dwa tygnie to mediatora do amigi4000 nie kupuje ale raczej wole mediatora wiec jak piszesz jestes zacofany.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem