Komentowana treść: Promocja w APS
[#1] Re: Promocja w APS
MakeCD za 26 ¤uro :) no to franc'e mają fajnie ;)
[#2] Re: Promocja w APS
te ceny miodzio
[#3] Re: Promocja w APS

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1

@SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
no to franc'e mają fajnie

a my to niby nie?
[#4] Re: Promocja w APS

@R-Tea, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Jest jakieś zainteresowanie produktami z oferty sklepu? Można spróbować skorzystać z tej promocji.
[#5] Re: Promocja w APS
Czy pośredniczyłbyś jedynie przy programach czy też przy sprzęcie ?
[#6] Re: Promocja w APS

@TomK, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Wpłata jest wpłata. Jakikolwiek zamówiony towar dotrze bezpośrednio do Ciebie, na Twój adres. Ja w tym nie będę pośredniczył ani odpowiadał za to, że przesyłka po drodze zaginie. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie - tak. Zawsze to mniejsza kasa do wpłaty.
[#7] Re: Promocja w APS

@mailman, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


OK, nieaktualne. Produkty z oferty promocyjnej zeszły na pniu i niebawem nie będą już dostępne...
[#8] Re: Promocja w APS
A to szkoda :(.

Acha oczywiście wielkie dzięki za pośrednictwo przy produktach IOSpirit.

A jak tam czy jest ktoś zainteresowany Papirusem, bo wiem że kilka osób o tym myślało. Choć myślę że trzebaby było wyjaśnić kilka spraw a przedewszystkim sprawę polskich liter.
[#9] Re: Promocja w APS

@TomK, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Papyrusem nie będę się zajmował (przynajmniej na razie).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem