Komentowana treść: Scalos 1.4 beta (40.33)
[#1] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)
sytasznie wolny na 68k (060).

Długo się uruchamia, ikonki wolniej się pokazują niż na WB.
[#2] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)


Rzeczywiscie.. Nowy Scalos ma duzo dobrych usprawnien ale slimaczy sie niesamowicie. Dobrze ze to tylko beta. Moze normalnie bedzie lepiej
[#3] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)
to moja pierwsza "próba" Scalosa.

Czy wcześniejsze wersje tez takie "przyciężkie"?

Nie zdziwiłbym się, gdybym miał 030 lub niżej i AGA, ale to przecież 060/50, Voodoo3 fastATA, szmery bajery itp. (?)

Może to przez to że każde okno jest na osobnym tasku, a przy wyświetlaniu ikonek Scalos sprawdza długośc nazwy żeby sprawdzic czy złamać linię pod ikonką czy nie?

Które jeszcze ficzery mogłyby tak obciążać procesor?



Bardzo podoba mi się ten Scalos... gdyby nie ta "prędkość"

[#4] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)
Ej no bez przesady...

Magellan tez ma kazdy lister na osobnym tasku i tez dzielil nazwe pod ikonka, a wcale nie zamula...
[#5] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)

@R-Tea, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


A kto powiedział że 060 i fastata to jakieś demony prędkości ;)
[#6] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)
A moze jakis debug tam jest ?? ;)

[#7] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)

@R-Tea, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Na Pegazie Scalos jest wolniejszy od Ambienta, ale raczej uzywalny gdyby nie jego "stabilnosc" przynajmniej u mnie.



Na klasyku z 040, a pozniej 060 uzywalem Scalosa na codzien i bardzo sobie chwalilem. Od wersji 40.1x to byl moj podstawowy desktop. Lubilem go za elastycznosc i wlasnie predkosc. Nic tak szybko nie wyswietlalo ikonek jak on.
[#8] Re: Scalos 1.4 beta (40.33)

@MinisterQ, post #5

no właśnie!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem