Komentowana treść: Historia GUI
[#1] Re: Historia GUI
A gdzie tam jest Ambient pytam się?
[#2] Re: Historia GUI

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Tak Mosowcy biadolili na Zapka i jego wynalazek, ze autorzy stwierdzili uznali skoro sami uzytkownicy po tym jada to nie ma sensu o tym pisac
[#3] Re: Historia GUI
No coz workbencha z 4.0 tyz tam ni ma. Nie jest godny zamieszczenia, czy jak? A moze autor wymyslil sobie ze powtyka tylko gotowe produkty a nie jakies tam bety, alfy, czy inne prerelisy
[#4] Re: Historia GUI
Hehe - coz za rozbudowany art - Windows zatrzymal sie na wersji 95. LOL!
[#5] Re: Historia GUI

@Poke, post #4

Panie Poke od upokarzania maców - nie widział na szotach XP w tym artykule?
[#6] Re: Historia GUI

@Fazior, post #3

Mylisz pojecia, Workbench jest wymieniony a Ambient nie:)

Windowsa tez nie wymienili w wersji XP :)
[#7] Re: Historia GUI

@Poke, post #4

Hehe - coz za rozbudowany art - Windows zatrzymal sie na wersji 95. LOL!



W tytule artykułu występuje słowo "historia", panie czytający ze zrozumieniem... Chyba że Windows XP zaliczymy do historii, zresztą w dziedzinie GUI niewiele wniósł ten system, chyba że pseudoplastikowy domyślny wygląd uznamy za rewolucję...
[#8] Re: Historia GUI

@Sventevith, post #2

chyba nie widziales ambienta z CVS, w porównaniu do zapkowego to niebo a ziemia
[#9] Re: Historia GUI

@Sventevith, post #6

http://arstechnica.com/articles/paedia/gui.ars/8 - nie wymienili, ale w graficznym zestawieniu systemów znajduje się, powyżej roku 2000.
[#10] Re: Historia GUI

@MinisterQ, post #9

Fakt, moje przeoczenie :D
[#11] Re: Historia GUI

@rzookol, post #8

No bardzo mozliwe :)
[#12] Re: Historia GUI

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Nastepny apostol czytania ze zrozumieniem. :/ To ciekawe czemu jest Mac OS X skoro to li tylko historia. Art jest beznadziejny. Napisalbym lepszy.
[#13] Re: Historia GUI

@Poke, post #12

To napisz... Z przyjemnością opublikujemy!
[#14] Re: Historia GUI

@mailman, post #13

Ok, +- 2 tygodnie (mniej wiecej - trudno przewidziec zdarzenia losowe).



Ale jeden warunek (oczywiscie o ile art bedzie w/g Was sensowny). Mr. Kraszewski napisze w komentach wielkimi literami, cytuje

"Poke jest moim Mistrzem i Guru. Trudno wypowiedziec jak bardzo szanuje Jego wiedze". :P Tez chce cos miec z mojej wlozonej w ten art pracy.
[#15] Re: Historia GUI

@Poke, post #14

Biorąc pod uwagę Twój warunek, rozumiem, że artykułu nie będzie?
[#16] Re: Historia GUI

@mailman, post #15

Szczerze? :D Mam wielka nadzieje ze bedzie!
[#17] Re: Historia GUI

@Poke, post #16

Ne bedzie i basta!
[#18] Re: Historia GUI

@Poke, post #16

Ty jesteś taki nowy rodzaj trolla? Taki "na fali", pokemony i te sprawy? ;)
[#19] Re: Historia GUI

@Poke, post #14

ja poszukujesz dobrych informacji to spróbuj załatwić sobie książkę o historii Apple, tam jest fajnie wyjaśniona sprawa Xerox, Apple, microsoft i pamiętaj że Finder był nie tylko dla Maców ;)
[#20] Re: Historia GUI

@Poke, post #14

Nadrabiasz bezczelnością. Ale nic ci to nie da. Jeżeli naprawdę potrafisz napisać lepszy artykuł to napiszesz go bez tego rodzaju impertynencji. Ale wiem, że nie napiszesz, bo nie potrafisz, a to jest tylko wybieg na poziomie dziesięciolatka.
[#21] Re: Historia GUI

@Grzegorz Kraszewski, post #20

Bezczelnoscia? Smieszny jestes. Impertycnencji? Bo smialem zakpic sobie z jasnie pana? O rany... Chyba pojde do spowiedzi...



Nadal podtrzymuje oferte - art bedzie po spelnieniu powyzszego warunku. Uwazam ze to uczciwy uklad - ja udowadniam ze sie mylisz, Ty dajesz mi satysfakcje - i nie kaze Ci przesylac na moje konto $ - licze na przyznanie sie do bledu i przeprosiny (jezeli wiesz co to w ogole znaczy).
[#22] Re: Historia GUI
Więc jednak nie potrafisz. Mocny w gębie ot i wszystko .
[#23] Re: Historia GUI

@Grzegorz Kraszewski, post #22

Buahahahahaha! Tyle powiem.
[#24] Re: Historia GUI

@Poke, post #23

Pustym śmiechem nadrabiasz brak autorytetu? ;P
[#25] Re: Historia GUI

@MinisterQ, post #24

Nie. Autentycznie sie smialem po przeczytaniu odpowiedzi GK. Nie ma to jak wycofywanie sie na z gory ustalone pozycje.
[#26] Re: Historia GUI
To napisz i sie przekonamy jak poczytamy ale pewnie dasz ciala z artkiem
[#27] Re: Historia GUI
No już koniec tych bzdetów! Kolega Poke jak napisze, to ocenimy jeśli zechce pokazać. Nie musi koniecznie w PPA nawet. Jeśli zostanie ten artykuł wysłany do redakcji, to go zamieścimy, oczywiście poziom jakiś musi prezentować. Jasne jest też, że nie będzie żadnych takich bzdurnych dopisków. Zatem do dzieła.



Przy okazji zapraszam każdego do napisania jakiegoś artykułu, każdy ma szansę wykazania się, trzeba tylko wybrać sobie jakiś temat, w którym się jest dobrym (ale to nie zasada), w redakcji przeprowadzimy ewentualne korekty ortograficzno-stylistyczne i jeśli będzie w porządku to zamieścimy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem