Komentowana treść: Amimajówka w Krakowie
[#1] Re: Amimajówka w Krakowie
Sezon amimeetingów czas zacząć... :)
[#2] Re: Amimajówka w Krakowie

@MaaG^dA, post #1

wschód czeka na amispotkanie ;)
[#3] Re: Amimajówka w Krakowie

@rzookol, post #2

Przy okazji troszke prywaty - przypominam, ze w lodzi dzis Pizzaday - jak zazwyczaj w czwartki. Tym razem - jak zazwyczaj - w pizzerii Toskania o 19:00 :)
[#4] Re: Amimajówka w Krakowie

@Kaczus, post #3

Jesli pizza to tylko w Sosnowcu. www.stonehenge.pl
[#5] Re: Amimajówka w Krakowie

@MaaG^dA, post #1

to może TGUPiA zasili Kraków? :D
[#6] Re: Amimajówka w Krakowie

@R-Tea, post #5

zasili.. a co ? :)
[#7] Re: Amimajówka w Krakowie

@MaaG^dA, post #6

no właśnie ... tymbardziej że pomysł na majówke w Krakowie wyszedł od MaaGa :)
[#8] Re: Amimajówka w Krakowie

@Rafael/ARMO, post #7

dokładnie tak. konkretnie droga sygnału była taka: MaaG->Rafael/ARMO->ja (wali7)->PPA ;)

więc nazwa Amimajówka oznacza Kraków tylko jako miejsce spotkania, bo zjawią się przedstawiciele Małopolski i nie tylko (według nie potwierdzonych wieści). wszystkich zapraszamy... :)
[#9] Re: Amimajówka w Krakowie
na mnie i na mojego kolege mozecie liczyc :). Moge przytachac swojego barebone'a z zainstalowanym Arosem jakby ktos chcial :)
[#10] Re: Amimajówka w Krakowie

@Arven, post #9

Spotkanie jest (jak myślę) dla wszystkich którzy czuja amiducha...(amismoki na razie też zostawimy w spokoju..). Co do sprzętu - kontaktuj się na podany na mail
[#11] Re: Amimajówka w Krakowie
Bedzie ktos jechal przez kielce na majowke samochodem i bedzie mial wolne miejsce? Jak to sie chetnie zabiore, bo nie lubie pociagow :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem