Komentowana treść: A może do Finlandii?
[#1] Re: A może do Finlandii?
Ostatnie naprawde amigowe party. Szkoda, ze znow mam przerwe w "amigowaniu" i ograniczam sie tylko do codziennego uzywania swojego Pegaza. :( Jakiegos "cudaka" moglibysmy zlozyc... :P
[#2] Re: A może do Finlandii?
no.... :] bo party jusz niebawem mdw... moze udaloby sie jednak cos wystawic ? ;]
[#3] Re: A może do Finlandii?

@cactoos, post #2

Niestety nie dam rady skonczyc narzedzi. Mam wszystko rozgrzebane. Zeby skonczyc to musialbym jeszcze troche nad tym posiedziec, a teraz jest to niemozliwe. Chociaz bardzo tego nie chce to musze zawiesic na jakis czas swoje wszystkie amigowe plany. Ogranicze sie tylko do podstawowego, codziennego uzywania swojego Pegasosa. Od tego sie nie uwolnie nawet gdybym chcial. :) Mam nadzieje, ze jak wroce do swiata zywych to bedzie juz dostepny publicznie (moze komercyjnie) MorphOS 1.5. :D
[#4] Re: A może do Finlandii?
szkoda... no ale co zrobic...
[#5] Re: A może do Finlandii?
fajne miasto...
[#6] Re: A może do Finlandii?

@stOOsh, post #5

no i muminki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem