Komentowana treść: Nowe gry GameCD
[#1] Re: Nowe gry GameCD
Właśnie zrobiłem rundkę w TORCS. Powiem jedno - ściągajcie!
[#2] Re: Nowe gry GameCD
Czy słusznie podejrzewam, że na PII G3 + Voodoo 3 2000 to nie pójdzie?
[#3] Re: Nowe gry GameCD
Czy odpalał to ktoś na PegII z Radeonem? Właśnie ściagam płytkę i nie wiem czy jest sens...
[#4] Re: Nowe gry GameCD

@grxmrx, post #3

Tak, odpaliłem na zestawie Pegasos2+Radeon9250. Wszystko śmiga. Triggera też już próbowałem. Bardzo przyjemne wyścigi. Nie jest to może GranTurismo3, ale coś jak NFS2 i graficznie ujdzie.
[#5] Re: Nowe gry GameCD
Aha, i jeszcze jedna uwaga - po dłuższej zabawie z tymi grami wyzerował mi się MAC adress karty w Miami. Trzeba było go wykryć ponownie. Wiem, że u niektórych pomogło odłączenie pegaza od zasilania.
[#6] Re: Nowe gry GameCD

@stony, post #5

Bu! To nie ma co włączać, czy te gry w ogóle wykorzystują sieć? Jeśli nie to po co ten linux coś miesza...
[#7] Re: Nowe gry GameCD

@Kamul, post #2

Podejrzenia słuszne. Kiedy zmieniłem kartę na Voodoo i próbowałem odpalić grę to pegaz się wyłączał. Te gry są przeznaczone dla pegazów zgodnych ze specyfikacją ODW :(.
[#8] Re: Nowe gry GameCD

@stony, post #5

IIRC to jest znana doleglosc na jaka cierpia LiveCD - juz nie pamietam dlaczego, ale wlasnie mos ma problemy z siecowka (linuxowcy mowia, ze to wina mosa, a znajac zycie to mosteam bedzie twierdzil odwrotnie ;) ) po ich wlaczeniu i trzeba wlaczyc i wylaczyc pega.
[#9] Re: Nowe gry GameCD

@marcik, post #8

Nie jest to zresztą bardzo uciążliwe i nie zdarza się za każdym razem, a radość z grania jest naprawdę spora.
[#10] Re: Nowe gry GameCD

@stony, post #7

Dzięki!
[#11] Re: Nowe gry GameCD

@marcik, post #8

skoro trzeba wyłączyc pega (sam też mialem ten problem)) to znaczy, że to linux zmienia na złe (bo po wlaczeniu są standardowe); trzeba sprawdzic jaki jest mac-addres sieciowki przez OF i porównać z tym co podaje miami jak jesyt taki sam to znaczy, że mos jest ok
[#12] Re: Nowe gry GameCD

@stony, post #1

Jako, że w pracy mam wycięte wszelkie torrenty, mułku itd. mam pytanie: Czy jak ktoś już ściągnie ISO, to może to udostępnić na jakim serwerze FTP, albo na jakiej stronce po HTTP??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem