Komentowana treść: Wyprzedaż w Eyetechu
[#1] Re: Wyprzedaż w Eyetechu
A czy ktos mi moze wyjasnic, co sie wogole dzieje z Eyetechem? Ze wszystkich wiekszych sklepow internetowych zniknela AmigiOne/mA1 a i oni na chec zakupu raczej sa obojetni (nie odpowiadaja na maile np.)...

[#2] Re: Wyprzedaż w Eyetechu
Może ich szlag trafił? Ileż można buble sprzedawać..
[#3] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@MinisterQ, post #2

Buble, nie buble ale z naklejka. :) Taka naklejka potrafi wszystko zakleic - nawet oczy. ;)
[#4] Re: Wyprzedaż w Eyetechu
Na AmigaWorld.net pojawiła się właśnie ankieta "What should AmigaOS4 appear on next?". Co za dziwny zbieg okoliczności, co prawda byłaby to teoria spiskowa gdyby czegoś się tu doszukiwać, ale ja zagłosowałem na Pegasosa2 :) Rozum podpowiadał Apple, ale serce nie
[#5] Re: Wyprzedaż w Eyetechu
Instrukcja zajmuje 295kB, a nie 50MB.
[#6] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@grxmrx, post #4

"(...) ale serce nie" - ale gdzie tu sentyment, Nie rozumie, przeciez Pegasos to nie Amiga... :D
[#7] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@MinisterQ, post #2

Ale Wam A1 jest solą w oku... Chyba nieznosicie jej bardziej niż m$ i jego wyrobów.

Aż odechciewa się czytania PPA jak na każdym kroku NIESŁUSZNIE czepiacie się A1.
[#8] Re: Wyprzedaż w Eyetechu
Ja wcale nie mam nic przeciwko AOne i z checia bym sobie tego mikro sprawil... ale jak widac - nawet jak czlowiek chce, to nie moze. Co za czasy... ;)
[#9] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@tom256, post #5

Ta 300-kilobajtowa instrukcja to tylko opis jak włożyć płytę A1200 do "gotowej" obudowy. Prawdziwa instrukcja, ta 50-megabajtowa, jest pod linkiem http://eyetech.co.uk/DOWNLOAD/CONVE002.PDF



To trzeba zobaczyć!



W środku na 12 stronach jest historyjka obrazkowa jak "złożyć" tę obudowę Eyetechu i jaki uzyskamy efekt końcowy. Z reklamy w Amiga Total wynika, że poprzednio Eyetech cenił taki zestaw na 100 funtów (ok. 600 zł)! Oczywiście narzędzia potrzebne do montażu, takie jak piłka do metalu, pilnik, nitownica, wiertarka, okulary i rękawice ochronne, itp. nie wchodziły w skład zestawu. Cena zestawu nie obejmowała też ani niezbędnego interfejsu klawiatury, ani adaptera zasilania.



Moim zdaniem ten produkt Eyetechu mógłby spokojnie kandydować do tytułu komputerowego bubla wszechczasów.
[#10] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@amigafan, post #7

A ile to mnie jest, że się do mnie zwracasz w liczbie mnogiej?

Niesłusznie się czepiamy A1? A w którym konkretnie miejscu się niesłusznie czepiamy A1?
[#11] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@amigafan, post #7

Musi byc jakas przeciwwaga dla wiadomego portalu. I tak PPA jest calkiem obiektywne w stosunku do tamtego portalu. Tutaj przynajmniej pegazowa propagande uprawiaja tylko komentujacy i nie umieszcza sie jej w tekstach newsow. Co by PPA nie robilo to i tak nie jest w stanie dorownac amigowemu faszyzmowi uprawianemu wiadomo gdzie. :)



A tak swoja droga to chyba normalne, ze ktos kto wybral Pegasosa uwazajac go za lepsze rozwiazanie jest za Pegasosem. No chyba, ze ktos zmienil zdanie albo dal sie przekonac. Jednak jak narazie nie widze podstaw.



Zauwazyc trzeba, ze slowa ostrej krytyki (z ust uzytkownikow Pegasosow) na temat MorphOSa, Genesi i MOSTeam pojawiaja sie tu tez czesto. Na temat samej maszyny (Pegasosa) nie ma zbyt duzo narzekan, bo poprostu od strony sprzetowej ta maszyna naprawde jest bardzo fajna i dopracowana (zwlaszcza Pegasos2).

[#12] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@_arti, post #1

MicroA1 możesz spokojnie kupić np. w GGS i jeszcze w paru innych miejscach. A Eyetech? Cóż oni zawsze odzywali się od święta. Spodziewany "wywiad" z Redhausem ma być w połowie czerwca. Do końca maja A.R. siedzi w Chinach. Można przypuszczać, że coś jednak w kierunku Linuxa tam robi. Nie dziwi więc to poirytowanie amigowców.

Jest jeszcze jeden sprzęt, na którym chodzi OS4 (oprócz ACK i classiców) ale nikt nie chce powiedzieć co to. Tak czy siak coś mi się wydaje, że Eyetech albo zrezygnuje albo zaproponuje nowy produkt, na który trzeba jednak będzie sporo poczekać.

[#13] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@grxmrx, post #4

A kto da dokumentację do Maca? A Peg? To też ćwiczyliśmy setki razy. "Politycznie" chyba nie do przejścia.
[#14] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@pini, post #12

Do końca maja A.R. siedzi w Chinach. Można przypuszczać, że coś jednak w kierunku Linuxa tam robi.



...albo kupuje te podrabiane microA1, przed którymi kb przestrzegał jakiś czas temu. Podobno takie Amigi miały się znaleźć w Łodzi :P

[#15] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@noowy, post #14

Podrabiane płyty uA1? Pierwsze słyszę, przecież do tego potrzebne są specjalizowane "kostki" nie do zdobycia na rynku!

Moim zdaniem to plotki
[#16] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@Prince, post #15

...plotki z dnia, ups cytat newsa z 2005.04.30



...ewentualnym klientom radzimy dokładnie sprawdzić, czy oferowana Micro Amiga One, aby na pewno pochodzi z firmy Eyetech



to słowa kb z www.exec.pl...



Czyli na rynku pojawiły się podróbki microA1 lub Terony są flashowane i przerabiane na microA1.



Może A.R. z Eyetechu szuka nowego producenta A1.



[#17] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@noowy, post #14

@ noowy

...albo kupuje te podrabiane microA1



nie jest tajemnicą, że kiedy wyjdzie juz OS4, potrzebny będzie większy wybór niz tylko mA1.

Może A.R. przywiezie coś w miare taniego i dobrego z tych Chin (chociarz moim zdaniem mamy już coś takiego i wystarczy się dogadać, ale co oni tam gadają, sam diabeł pewnie nie wie i żadna komisja tego nie wysledzi).
[#18] Re: Wyprzedaż w Eyetechu

@R-Tea, post #17

Oj, kolego, Ty sobie jaj z komisji nie rób .....

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem