Komentowana treść: Amimajówka
[#1] Re: Amimajówka
.. multimedialny rzutnik ...

[#2] Re: Amimajówka
...hehe...może się nieobrazicie jak wezmę na "majówkę" mojego Apple? Jeśli wszystko będzie dobrze i będe miał czas to was zaszczyce obecnością i małym pokazem nowego MacOsX 10.4 ........czekam na mapę dojazdową :)
[#3] Re: Amimajówka

@TJindy, post #1

multimedialny rzutnik już Ci tłumaczę co to jest:

Bierze się dowolnego peceta, po czym stwierdza jego multimedialność. Jeżeli pecet jest multimedialny, znaczy że jest gotowy do rzucania. Wówczas powstaje multimedialny rzutnik :D

[#4] Re: Amimajówka
A - i jeszcze jedno - ja przewiduję być ok. godziny 10. - a może ciut wcześniej...

[#5] Re: Amimajówka

@TJindy, post #1

a jak inaczej nazwać to urządzenie? ten egzeplarz akurat jest MULTImedialny, bo obok wizji ma i fonię ;), ważne aby było wiadomo o co chodzi. i chyba wiadomo.... :)
[#6] Re: Amimajówka

@wali7, post #5

dlaczego wyświetla się w informacji o mnie (pod komentarzem) że mam OS4.0? Toż to Morphos1.4.5!! Zainstalował mi ktoś coś gdy spałem, czy to jakiś nowy groźny wirus? ;)
[#7] Re: Amimajówka

@MaaG^dA, post #4

ja będę pewnie koło 9:00 co by rannych ptaszków wpuścić....
[#8] Re: Amimajówka

@wali7, post #6

Wydalo sie - nie masz pegaza, a A1 ;)



A na serio - IB2.3 uznaje automatycznie ze jak spotka wersje execa wyzsza niz z 3.9 to jest to OS 4.0. Hexeditor w dlon i wyedtuj sobie w wykonywalce string AmigaOS na MorphOS a 4.0 na 1.4 (czy 1.5 ;) ) i po problemie :)

[#9] Re: Amimajówka

@marcik, post #8

zapytam poraz kolejny anie mozna cedem? ja zrobilem cedem i dzialalo...
[#10] Re: Amimajówka

@Brodek, post #9

ja zrobilem cedem i dzialalo...



no pewnie.

CED to najbardziej wszechstronne narzędzie software'owe jakie kiedykolwiek spotkałem.
[#11] Re: Amimajówka

@Brodek, post #9

Moze i mozna, ale edytory tesktu nie sa stworzone do takich operacji.
[#12] Re: Amimajówka

@marcik, post #11

ced jest :)

hmm a moze i ja bym sie ywbral na ami majowke... zabierze mnie ktos pociagiem? czy musze stopem rano jechac.... :) :)

ale chyba pojade stopem :) jak bedzie czas.
[#13] Re: Amimajówka
...a kiedy będzie już mapka ??? ponieważ osoby z poza Krakowa będą miały problem z dojazdem !...
[#14] Re: Amimajówka

@Brodek, post #9

jak bylem w waszym wieku (10 lat temu - bosh jak to brzmi) to obczailem ze dlugosc pliku wykonowalnego musi byc taka sama (czyli string z nazwą systemu musi miec taką samą dlugosc)



[#15] Re: Amimajówka

@rzookol, post #14

ps. naprawde mam 15 lat, pryszcze i a500+ z 2 mb chip

ps2. czy jedzie ktos z woj. lubelskiego?
[#16] Re: Amimajówka

@rzookol, post #15

hehe......Ja jestem z Lubelskiego...a co ? :o
[#17] Re: Amimajówka

@krismiszcz, post #13

mapka będzie wkrótce, na razie mogę polecić jakiś wirtualny plan Krakowa, choćby plan.naszemiasto.pl/plan_krakow.html . w oknie wyszukiwarki proszę wpisać Niezapominajek. miejsce spotkania jest jakieś 150 m od Ronda w Chełmie (skrzyżowanie ulic Chełmska, Olszanicka,..., tam trzeba wysiąć z autobusu lub dojechać samochodem). Niezapominajek to taka mała, niewielka ulica, po jej lewej stronie są nowo wybudowane, 4 piętrowe (chyba) domy, ostatni w budowie, za nim, też po lewej jest IFR PAN - parterowy budynek.
[#18] Re: Amimajówka

@rzookol, post #15

zapraszamy, zapraszamy... :D
[#19] Re: Amimajówka
Szkoda ze tak wczesnie...siedze w robocie do 16.00...A blisko mam :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem