Komentowana treść: AmiBrixx 1.2
[#1] Re: AmiBrixx 1.2
A jak ja bym napisał podobne badziewie, to też byście zamieścili niusa?
[#2] Re: AmiBrixx 1.2
Pograj troche.. Ta gierka jest calkiem dobra...
[#3] Re: AmiBrixx 1.2
Czy komus to chodzi pod 68k? U mnie nie chce sie odpalic a SnoopDOS szaleje.



[#4] Re: AmiBrixx 1.2

@Prince, post #1

Jakby Twoje badziewie używało 65 kanałów muzycznych, wypalało DVD-R, obsługiwało JAVA, i miało GUI do CVS'a to pewnie tak ;)

[#5] Re: AmiBrixx 1.2

@gordo, post #4

A co Ty z tym JAVA wyskakujesz? ;) Na PPA nie wolno klnąć!
[#6] Re: AmiBrixx 1.2

@gordo, post #4

Możliwe że ta gra chodzi na Javie, bo na Amidze na pewno nie :D

Gra wymaga GuiGFX w wersji 20.0, a w dziale download autor postarał się o wersję 16.0. Dobrze że program sam się upomina o odpowiednią wersję. Ponadto gra wymaga RenderLib w wersji 30.0. U siebie w systemie miałem wersję starszą, a program ciągle swoje o złej wersji GuiGFX :D Podmieniłem na właściwą wersję, komunikaty się uspokoiły tylko po to aby efektownie wywalić mi całą Amigę.

Ta gra to bubel!

[#7] Re: AmiBrixx 1.2

@Prince, post #6

Prince, Phibrizzo - spróbujcie teraz. Pojawiło się uaktualnienie.
[#8] Re: AmiBrixx 1.2

@mailman, post #7

Acha, wersja na WOS zawiesza sie nieco inaczej :D

U mnie pewnie ma znaczenie totalny śmietnik wśród bibliotek. Jak znajdę później czas, to obadam, na czym może się wywalać.

(na 99% stawiam na jakąś nieodpowiednią wersję biblioteki na moim libs: )
[#9] Re: AmiBrixx 1.2

@Prince, post #8

A próbowałeś SnoopDosa?
[#10] Re: AmiBrixx 1.2

@mailman, post #9

Ciężko śledzić (oczywiście SnoopDosem), gra otwiera okno skutecznie zasłaniając "Snoopa" i po chwili zamraża komputer.

Gra otwiera "Hollywod playera", który wydaje mi się podejrzany. Samego Hollywood nie sprawdzę, bo: po pierwsze nie potrzebuję, a po drugie nie stać mnie.



Gdyby ta gra została napisana "po ludzku" a nie jakieś udziwnienia w stylu Hollywood, to pewnie by chodziła na większości Amig, a nie tylko wybranych.
[#11] Re: AmiBrixx 1.2

@Prince, post #10

Przecież to proste, montujesz rad: i do niego kierujesz logi SnoopDosa. :)
[#12] Re: AmiBrixx 1.2

@SirLEO, post #11

Puściłem bezpośrednio na partycję, dzięki czemu postarałem się o brak walidacji :) Mniejsza o to. W zapisie SnoopDosa wszystko wydaje się być ok, a ja nie mam ochoty się użerać z jakąś bzdurną gierką, tylko dlatego że ktoś nie umie programować. Wykonuję Delete AmiBrixx.
[#13] Re: AmiBrixx 1.2
Jakie są losy tej gry?
Niestety nie można jej już znikąd ściągnać, a szkoda.
Może podrzucimy ją na Aminet? :)

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 12:52:44 przez Andrzej Drozd
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem