Komentowana treść: Hollywood dla AROS-a
[#1] Re: Hollywood dla AROS-a
Yeah!
[#2] Re: Hollywood dla AROS-a
Czyli komercja wkracza pod arosową strzechę?
[#3] Re: Hollywood dla AROS-a
Bardzo mnie ciekawi na ile wycenią ten produkt. Może będzie to kwota niższa niż wersji dla AOS/MOS?

A gdyby wzięli przykład z Borlanda? (Delphi dla Windowsa płatne, Kylix dla Linuxa free). :)
[#4] Re: Hollywood dla AROS-a
No no no, bardzo mi sie ta wiadomosc podoba. :) Wreszcie AROS doczekal sie powaznej aplikacji.
[#5] Re: Hollywood dla AROS-a
Jakby nie patrzeć ale świadczy to bardzo dobrze o AROS-ie.Być może zwróci to uwage innych twórców oprogramowania (niekoniecznie komercyjnego) i z systemu w którym można było jedynie "przestawiać ikonki"(jak twierdzą niektórzy) stanie sie w pełni użytecznym desktopem.

Ps.Mogli by wypuścić jakieś okrojone demko.Chętnie bym "potestował".

[#6] Re: Hollywood dla AROS-a

@piter144, post #5

Ps.Mogli by wypuścić jakieś okrojone demko.Chętnie bym "potestował".


Przecież możesz. AROS jest dostępny do pobrania.
[#7] Re: Hollywood dla AROS-a

@mailman, post #6

Raczej chodzi o demo Hollywood... Zreszta, tez bym chetnie zobaczyl ten soft w akcji pod arosem, zwlaszcze ze ostatnio udalo mi sie zainstalowac wersje natywna
[#8] Re: Hollywood dla AROS-a

@tomek, post #3

Kylix na linuxa jest platny. Darmowa wersja pozwala tylko na
niekomercje i ma ograniczenia co do bibliotek, taka sama wersja jest
dla windowsa...
[#9] Re: Hollywood dla AROS-a

@mailman, post #6

Przecież możesz. AROS jest dostępny do pobrania.


Już dawno mam zainstalowaną natywną wersja AROS-MAX.Chodziło mi oczywiście o demo Hollywood jak zauważył kolega Grimm.

[#10] Re: Hollywood dla AROS-a

@Kaczus, post #8

Niech więc darmowa wersja Hollywood "pozwala tylko na niekomercje..." :)
[#11] Re: Hollywood dla AROS-a

@piter144, post #9

Przepraszam, trochę dwuznacznie to brzmiało. Ale masz rację, demo Hollywood by się przydało...
[#12] Re: Hollywood dla AROS-a

@tomek, post #10

To zalezy ile licencji by mozna sprzedac komercyjnie i czy by sie to
zwrocilo. Fakt udostepniania tkich okrojonych wersji delphi, kylixa
powoduje to ze cene za licencje komercyjna liczy sie w dziesiatkach
tysiecy, a konkurencja moze sprzedac kilka razy taniej....
[#13] Re: Hollywood dla AROS-a

@Kaczus, post #12

Prawdopodobnie portując Hollywood dla AROSa nie kierowano się rachunkiem ekonomicznym bo nie wydaje mi się, by rzesze zakupiły ten port po 59 EUR. Jeszcze nie teraz. Po zintegrowaniu AROSa z UAE (na co się zapowiada) kto wie?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem