Komentowana treść: Amimajówka - jak dojechać?
[#1] Re: Amimajówka - jak dojechać?
Okej, to możecie zacząć się bać kilerskiej brygady ze ściany wschodniej :).
[#2] Re: Amimajówka - jak dojechać?
No to raczej bedzie Peggy Majowka ;)
[#3] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@reactor, post #2

Jeszcze jakieś uwagi czy możeli liczyć na twoją amigę ?
[#4] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@reactor, post #2

Jak komus bedzie brakowac tam amigowatosci to zawsze moge pokrzyczec "OS4 rulez, die MOS!"
[#5] Re: Amimajówka - jak dojechać?
A.. i jeszcze jedno (może najważniejsze) - nieobecni głosu nie mają.
[#6] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@reactor, post #2

bardzo serdecznie zapraszamy również posiadaczy, użytkowników i fanów OS4. bardzo chętnie byśmy sprzęt (AmigaOne, lub micro...) zobaczyli w działaniu.

tak czy inaczej - Kraków, 28 maja 2005...
[#7] Re: Amimajówka - jak dojechać?
Imprezka zapowiada sie naprawde superancko, żal cztery litery ściska, że ja w tym czasie będę siedział na zaliczeniu z systemow operacyjnych (i zamiast sie bawic MorphOSem, bede świdrował w pocie czola FreeBSD). Co za podła ironia losu



Enyłej .. pozdrawiam i zycze milej zabawy... :D

[#8] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@reactor, post #2

To ja w takim razie przyjade w podkoszulku z amiowieczką :)

[#9] Re: Amimajówka - jak dojechać?
A ja w sobote od 9.00 będe siedział w robocie kilka kilometrów od Królowej Jadwigi..czy niezapominajek....ehhh...Nie wydaje mi sie ,że imprezka będzie trwała do 17.00....Szlag by to trafił..A tak chciałem się pobawic (choć na chwilkę) MorphOS'em....Może by tak "zabumelować"
[#10] Re: Amimajówka - jak dojechać?
Ja też bardzo bym chciał pojechać, tylko mam problem z transportem :(

Czy ktoś jedzie z Lubelskiego? Bo chętnie bym się złożył na paliwko.

[#11] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@waldiamiga, post #9

hej Waldek - wpadnij na chwilę... raczej bliżej 10... tak czy inaczej ja tam już będę ok. 9:00 (trzeba salę otworzyć, poznosić monitory...)
[#12] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@krismiszcz, post #10

to jest tak, jadę ja (z Lublina), Drako (z Chełma ale przez Lublin) i Stony (z Opola Lub.) tylko na razie nie ma transportu czyli wozu. Koszt przejazdu z Lublina to 38 zł za pks w jedną stronę. Jutro się okaze czy będziemy mogli wziąść samochód ale pewnie nie, wiec pozostaje pks ;(, chyba ze Ty masz samochód to wtedy przejazd z lublina według amiatlasu wynosi 25 zł na osóbę (ale w obie strony) jeśli to jest samochód na gaz (na benzynę drozej ale i tak taniej niż pks)
[#13] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@rzookol, post #12

....Mam Disla, ale ma drobną awarje :( Przejazd PKS trochę odpada, bo chcę wziąść teź swój sprzęt. Jeśli będziecie jechać samochodem dajcie znać! Ja mieszkam w Jaszczowie obok trasy(PKP) Chełm-Lublin . Proszę dajcie znać, bardzo chciałbym tam pojechać z moim Apple :)
[#14] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@krismiszcz, post #13

hmm.. a nie lepiej być bez Appla ale być ? ;)
[#15] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@wali7, post #11

Wali7..(nie wiem jak masz na imię,ale myśle,ze w sobote się dowiem :) ......Wbiłem ch**a w robote i wypisałem sobie urlop,więc przyjade :):)...Mam pytanko...Czy spodziewasz sie na Amimajówce płci przeciwnej,bo ja mam zamiar przyjechac z panną.(nie ma zielonego pojęcia co to Amiga)....Coś czuje ze po tym spotkaniu będe myslał powaznie nad zakupem Peg'a (chocby jedynki,bo niby człowiek pracuje a zawsze brak kasy...ehhh.)

Pozdrawiam wszystkich
[#16] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@waldiamiga, post #15

mam zamiar przyjechac z panną.(nie ma zielonego pojęcia co to Amiga)....Coś czuje ze po tym spotkaniu będe myslał powaznie nad zakupem Peg'a


Czyżbyś obawiał się, że Twoja pani stanie się zazdrosna i powie "Albo ona albo ja"?
[#17] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@mailman, post #16

Hehehehe...nie obawiam się....Tylko myśle,ze bedzie się nudzić...:)No chyba,że ktoś dopuści ją do klawiatury Peg'a...eheheheheh

[#18] Re: Amimajówka - jak dojechać?
Mam nadzieje ze trafie. Cztery lata w Krakowie i pierwsze slysze o ulicy Niezapominajek :)
[#19] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@conrad, post #18

Ale o Królowej Jadwigi na pewno słyszałes....to kawałek dalej...Dasz rade :)
[#20] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@waldiamiga, post #19

Ale zawsze zwyklem drzec z pazura;) Taka studencka oszczednosc A tu trzeba chyba bedzie sie z MPK przeprosic.
[#21] Re: Amimajówka - jak dojechać?
"Mam nadzieje ze trafie. Cztery lata w Krakowie i pierwsze slysze o ulicy Niezapominajek"



Conrad - glowa do gory.. ja mieszkam w Kraku 21 lat i tez nie wiem dzie ta ulica jest
[#22] Re: Amimajówka - jak dojechać?

@Arven, post #21

no ale jak już trafisz na Niezapominajek, to na pewno nie zapomnisz ;)

[#23] Re: Amimajówka - jak dojechać?
No Chlopcy i Dziewczeta !!! Kto jeszcze nie wyruszyl do Grodu Kraka to niech sie zaraz zbiera, wskakuje na swojego rumaka i przybywa na Amimajowke :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem