Komentowana treść: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0
kolejna gra nie przystajaca do możliwości sprzetu..... a obiecywano juz w 2003 roku AvP i Unreal tournement
[#2] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0

@Brodek, post #1

Najwazniejsze ze jednak powstal port. Sam kilkakrotnie podawalem ROTT jako przyklad kolejnej gry ktorej po uwolnieniu zrodel nikomu nie udalo sie przeportowac. Co do mozliwosci sprzetu, to Haeuser jak nikt inny dobrze wie ze za kilka dni dzieki Warp3D, sytuacja mocno sie poprawi. Dlatego to byl juz ostatni dzwonek dla takich gier jak Rise of The Triad.

[#3] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #2

Dokladnie. OS4 zausuwa jak lokomotywa :) Juz niedlugo 3 uaktualnienie :)
[#4] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #2

no i co bedziesz Grał w ROTT? Gre sprzed iluś tam lat... Hmm w DukeNukem 3D albo w Quake grywa się czesciej.
[#5] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0
Są gry high-end i low-end. Nie każda giera musi wysysać ostatnie herce z procka. A jak na nową Amigę wyjdą np. jakieś puzzle, to pękniesz ze śmiechu? Komuś się chciało, zrobił port i tyle!
[#6] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0

@Prince, post #5

Co byś nie napisał, ta gra jest po prostu nędzna. I nie piszę tego z perspektywy czasu. Grałem w nią jeszcze wtedy, kiedy wyszła na PC.
[#7] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #2

wystarczy wpisac ./configure i make i się skompiluje (na mosie) tyle że ja miałem jakąś skopaną wersję z CVS i grafika się krzaczyła na 3d (na ekranach 2d było ok). PO drugie nie ze wszystkimi wersjami ROTT engine chce działac ale to mniejszy problem.
[#8] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0
... mam to na PCujci.. żenada. Aczkolwiek dobrze że wogóle coś wychodzi. No i ( mam nadzieję ) dodatkowe doświadczenia dla portowicza.. może kiedyś pokusi się o coś bardziej ambitnego ! :D
[#9] Re: Rise of the Triad dla AmigaOS 4.0
Ciupalem w to na IBM Think Pad 360(486-33mhz 12 MB)....Mysle ze port by był fajną sprawą na klasykach z 040 ,a nie na G3/G4

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem