Komentowana treść: The Labyrinth of Time dostępna za darmo
[#1] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo
Gdyby jeszcze gdzies pisalo na jakiej Amidze to zadziala ?



Pozdrawiam
[#2] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@RadoslawF, post #1

Wczoraj pisało. Nawet FAQ było. Widzę jednak, że jakieś problemy mają i coś im chyba padło (pewnie za dużo osób rzuciło się na grę - w końcu archiwum jest dosyć spore i waży ponad 130 MB). Gra rusza na każdej Amidze, a pierwotnie powstała dla CD32.
[#3] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@mailman, post #2

Owszem, onegdaj grałem w to na CD32. Z tego co pamiętam, gra miała dosyć mroczny klimat, ale zwracała uwagę renderowaną grafiką.
[#4] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@RadoslawF, post #1

Pisało dokładnie tutaj min wymagania to kic 1.3 i 1MB. Ja grałem na CDTV, a później na CD32.
[#5] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@mailman, post #2

Dostępne jest nowe archiwum z grą: lha ma 180MB, zip 177MB -> http://www.wyrmkeep.com/downloads.html

[#6] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo
OK, ale to jest oryginalna wersja gry? Bo grafika jest w proporcjonalnym formacie gif lowres jak w wersji dla windows i wygląda blado, a oryginalnie amigowa wersja to grafike ma w iff (ham6=4096) 3xx na 5xx z laced.
[#7] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Na szczęście to tylko obrazki do dokumentacji html są w gifie :D A grafika jest jeszcze przekonwercona do formatu pewnie własnej produkcji DIFFH . Ciekaw jestem czy jest tutaj amigowca posiadająca oryginalną wersję na płycie?
[#8] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

ja
[#9] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@Liluh, post #8

Da radę puścić np. z ftp spakowane iso-image płyty? :)

[#10] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

Daloby rade gdyby nie fakt, ze na razie nie mam neostrady i jedyne narzedzie do sieciowania to marny modem na gprs`ie, w porywach mam transfer do 3kb/s :P



Doskwiera mi to niemilosiernie ale coz poradzic.
[#11] Re: The Labyrinth of Time dostępna za darmo
Gdyby ktoś nadal miał problemy z pobraniem gry, archiwum zostało wrzucone na Aminet.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem