Komentowana treść: Budgie nie żyje...
[#1] Re: Budgie nie żyje...
[i]





tutaj
[#2] Re: Budgie nie żyje...
Nie znałem chłopaka, ale na pewno był 100% amigowcem. Jego już nie ma, ale pozostawił coś po sobie dla Amigi...



[^]
[#3] Re: Budgie nie żyje...
[`]
[#4] Re: Budgie nie żyje...
[i]

[#5] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#6] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#7] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#8] Re: Budgie nie żyje...
[']
[#9] Re: Budgie nie żyje...
[ ' ]



[#10] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#11] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#12] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#13] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#14] Re: Budgie nie żyje...
Moje szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciol. To wielka tragedia. Smierc w tak mlodym wieku zawsze nia jest.







Nie laczylbym jednak jakiejkolwiek smierci z czyms tak prozaicznym jak komputery - smierc przekracza granice "bycia Amigowcem" czy nie. Jesli stawiana jest w tym kontekscie, to moim zdaniem splyca wymiar tego wielkiego nieszczescia. Chodzenie takimi sciezkami rozumowania swiadczy tylko o tym, ze cos jest nie w porzadku - komputer to hobby , a nie sens zycia. Sadze, ze nalezy o tym pamietac. Nie mowie tutaj o samym zamieszczeniu wiadomosci tylko o ewentualnych komentarzach w tym kontekscie ktore sa moim zdaniem nie na miejscu.
[#15] Re: Budgie nie żyje...
[']



Budgie był naprawdę w porządku. :(
[#16] Re: Budgie nie żyje...

@Liluh, post #14

Nigdy nie byłem dobrym mówcą i zgadzam się z Tobą.
[#17] Re: Budgie nie żyje...

@Liluh, post #14

Również się zgodzę...

Wiem tylko, że intencją tego newsa było przypomnienie o Osobie która zapewne część tu obecnych znała i vice versa.



[i]
[#18] Re: Budgie nie żyje...

@baderman, post #17

[i]
[#19] Re: Budgie nie żyje...
[*]
[#20] Re: Budgie nie żyje...
[*]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem