Komentowana treść: 20 pytań do Hyperion Entertainment
[#1] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment
Propozycje Waszych pytań prosimy zamieszczać w komentarzach. Przetłumaczone zostaną umieszczone na AmigaWorld.net.
[#2] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@mailman, post #1

Nie tak dawno Frieden powiedział że uaktualnienie systemu powinno nastąpić w pierwszym bądź drugim tygodniu czerwca. Drugi tydzień kończy się właśnie 12. Tak więc najprawdopodobniej zanim skończymy zadawać pytania i tak poznamy już sporo odpowiedzi.

[#3] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@Mufa, post #2

Dokładnie Frieden powiedział "mid-June" (to tak na marginesie), ale masz rację - przeddzień kolejnej aktualizacji to trochę kiepski okres na zadawanie pytań.
[#4] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@mailman, post #3

A od kiedy to owce liczą czas?
[#5] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@mailman, post #3

Dokładnie Frieden powiedział "mid-June" (to tak na marginesie), ale masz rację - przeddzień kolejnej aktualizacji to trochę kiepski okres na zadawanie pytań.



No to może nie ta wypowiedź, albo nie ten Frieden ;)

Mniejsza o to bo nie chce mi ię szukać linku.





przeddzień kolejnej aktualizacji to trochę kiepski okres na zadawanie pytań.



Dokładnie, ja bym miał parę pytań ale najpierw chcę zobaczyć aktualizację. Dodatkowo, pewnie po aktualizacji nowe elementy, poprawki sprowokowałyby do następnych pytań.

[#6] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@mailman, post #1

Juű kiedyô o to pytaîem ale zostaîo to bez odpowiedzi. Kiedy Hyperion udostëpni polskie lokale dla Shogo? Zaznaczam űe takowe zostaîy im przesîane.
[#7] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@kmilota, post #6

Odpowiedz jest prosta - z wersja Shogo dla AmigaOS 4.
[#8] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@kmilota, post #6

Mógłbyś podesłać mi na priva swój Autoexec.cfg z Shogo bo u mnie w czasie gry nie działa zmiana broni? Może twój będzie dobrze działać?

Sorki za małą prywatę
[#9] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment
Niedawno odkryłem coś co mnie przeraziło. Odkryłem, że nie mam więcej pytań. Ja nic od tych ludzi już nie chcę wiedzieć. Nie mam ty na myśli osobno Hyperionu, Eyetechu, bPlanu czy MOSTeamu tylko ich wszystkich razem wziętych. Zwyczajnie znudziła mnie zabawa w pytania i odpowiedzi. Cokolwiek którakolwiek z tych grup odpowie albo nie odpowie to mnie już nie interesuje. Gadanie ma już dla mnie ZEROWE znaczenie. Nie sądziłem, że kiedyś nastąpi ten dzień ale nastąpił. Nie interesuje mnie już to wszystko. Niech sobie robią co chcą, niech się bawią, niech obiecują, gadają, kłócą się. To już nie moja sprawa. Wyjdzie nowy MOS to sobie go kupię (w końcu te 200-500 zł to nie jest fortuna), nie wyjdzie to kij im wszystkim w oko. Ja platform amigowych już nie muszę używać :( - są inne zabawki na tej planecie...

[#10] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@MDW, post #9

tak, np maki na x86 ;)
[#11] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@rzookol, post #10

Akurat macówki mi się zawsze nie podobały (zwłaszcza MacOS9). 31 maja rezygnując z pracy po prawie 8 latach ostatecznie powiedziałem "papa" macintoshom i mam nadzieję, że nigdy więcej w moim życiu się one nie pojawią.



Ja używam amigowych platform nie dlatego żeby być alternatywnym, undergroundowym czy świrować przed innymi jak nietypowych rzeczy to ja potrafię używać. :) Używam tego dlatego, że bardzo mi się podobała filozofia działania, organizacja tego systemu, przesympatyczne środowisko ludzi kręcących się tutaj. Jednak to co się ostatnio dzieje zupełnie mnie zniechęciło. Dla mnie kupno takiego czy innego nowego komputera to nie jest wydatek życia (jak dla niektórych) więc mam to co chcę mieć. Jakbym chciał Macintosha to bym go miał bez względu na to co ktoś powie czy na to jaki procesor mu tam wsadzą. Ja mam to co chcę mieć. Jakbym widział sens w AmidzeONE to bym ją miał. Mam Pegasosa, bo widziałem w nim sens. A teraz? Teraz to mi to narazie wszystko wisi jak boing na sznurku. :) Znów się będę podniecał 2 lata, czekał na obiecanki... Bez sensu. Za stary jestem. :)



Inne zabawki nie oznaczają innego komputera. Tylko Amiga mogła być zabawką samą w sobie. Inne komputery raczej zabawką dla mnie nie będą (no bo przecież trudno się podniecać Windowsem). Mogę się bawić tym co przy ich pomocy mogę zrobić. Amigą można się bawić nie robiąc zupełnie nic konkretnego. No bo co właściwie dzisiaj na niej można robić oprócz programowania? :)

[#12] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment

@MDW, post #11

Cóż, chyba rozumiem co czujesz - zresztą, czysto subiektywnie, również czuję wielkie wquervienie, kiedy obejrzę się wstecz w czasoprzestrzeni i zanalizuję, ile czasu człowiek zmarnował gapiąc się jak ta owca w amigowe njusy, ficzerlisy ;), zapowiedzi, spekulacje, komentarze [lub co gorsza - sam coś komentując ], nie wspominając o flame-wojenkach ;) - czasu, w którym zapewnie równie dobrze można było mieć to wszystko głęboko w 4 literach [nie drażniąc przyszłych wrzodów na żołądku ;)] i nic wielkiego by się nie stało...

Nie oznacza to oczywiście zaprzestania bawienia się w ami-świecie -ot po prostu, gdybym był zapalonym wędkarzem, to zapewne wolałbym ganiać z byle jaką wędką po różnych kałużach, niż podniecać się wypasionymi magazynami wędkarskimi ;)



...A co właściwie można dzisiaj robić na Amy oprócz programowania? -Przecież jesteś programistą, więc o co Ci chodzi? ;)

[hehe, widzę, że zacząłem mówić jak bill gejts -zatem zakończę czym prędzej ;)]
[#13] Re: 20 pytań do Hyperion Entertainment
a co do pytań do Hyperionu:



"Powstaje pytanie:

kkkto... kk.. kkto... kkk... kkkto za... kto za... kkto za tym wszystkim stoi ?"

;)

[sori, nie mogłem się powstrzymać Koniec spamu i proszę o wybaczenie ;)]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem