Komentowana treść: Sterownik Prism2 1.2
[#1] Re: Sterownik Prism2 1.2
Na OS4 Depot archiwum zawierające coś dla MOS-a? Przeszło przez cenzurę?
[#2] Re: Sterownik Prism2 1.2

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Zapewne czołowej Polskiej MOS-owcy i zarazem najbardziej zaciekłego wroga OS4 wszelkie działania nie nacechowane wzajemną wrogością wydają się wręcz niepojęte.
[#3] Re: Sterownik Prism2 1.2

@amigafan, post #2

W tłumaczeniu na nasze: "chcieli ale nie potrafili wydłubać wrogich jednostek z archiwum"
[#4] Re: Sterownik Prism2 1.2

@amigafan, post #2

Jeden mały żarcik i już awansowałem na "najbardziej zaciekłego wroga OS4". Tyle tylko, że to nieprawda. Jeden z moich projektów (TTEngine) jest od dawna przeportowany na OS4 i bardzo się cieszę z tego powodu. Co prawda na eXecu dowiedziałem się, że został przeportowany tylko po to, żeby Hollywood mógł działać, ale ostatnio doszło do mnie, że TTE będzie użyta w pewnej natywnej aplikacji dla OS4 (i tylko dla OS4, nie ma wersji dla innych systemów). Nie wiem zatem, skąd te alergiczne reakcje na moją osobę. Amiga OS4 w niczym mi nie przeszkadza i nie mam żadnych powodów żeby być jego "zaciekłym wrogiem". Na tytuł "Czołowej polskiej MOS-owcy" też nie zasługuję, bo są w Polsce osoby, które dla MOS-a zrobiły znacznie więcej ode mnie. I bynajmniej wcale działania nie nacechowane wrogością nie są mi obce, jak to się być może niedługo okaże... Amigafanowi polecam nieco więcej luzu, takie zbyt nerwowe reakcje szkodzą zdrowiu przecież, podnosząc niepotrzebnie ciśnienie krwi i poziom stresu. No i na dodatek tego rodzaju właśnie odpowiedzi często stają się zarzewiem kolejnej wojenki. Ja przecież w swojej pierwszej wypowiedzi nie krytykowałem OS4, co nie przeszkadzało Amigafanowi rzucić pod moim adresem paru epitetów. Jednak w imię pojednania między systemami puszczam je mimo uszu, oraz przepraszam Amigafana (i ewentualnie innych urażonych) za ten ironiczny żarcik.
[#5] Re: Sterownik Prism2 1.2

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Krashan no bys sie wstydzil - przepraszac za żarcik i to w sumie
niewinny?
[#6] Re: Sterownik Prism2 1.2
Heh, a na execu niby ta sama informacja ale jednak inna:) "...Główne zmiany w nowej wersji dotyczą najnowszego AmigaOS, ale sam sterownik póki co działa również na starszych wersjach systemu Amigi...". Glowne zmiany dotycza najnowszego AmigaOS, no prosze prosze;)
[#7] Re: Sterownik Prism2 1.2

@luk, post #6

że niby co mos to ta starsza wersja???





ps jak zrobić by w opisie ib co sie wyświetla nie był os4.0 ino np mos 1.4
[#8] Re: Sterownik Prism2 1.2

@Goramo, post #7

[#9] Re: Sterownik Prism2 1.2
Prism2.device pojawilo sie rowniez wczoraj w zrodlach AROS'owego stosu TCP/IP.
[#10] Re: Sterownik Prism2 1.2

@luk, post #6

Akurat to jest prawda. W tej wersji z punktu widzenia MOS-a nic się nie zmieniło, po prostu w poprzedniej wersji OS4 był błąd, który wymagał "obejścia". W najnowszej aktualizacji błąd ten usunięto, a obejście z kolei spowodowało problem, więc trzeba je było tym razem usunąć.
[#11] Re: Sterownik Prism2 1.2

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Na OS4Depot był (jest) tez emulator AtariST, gdzie była dołączona do archiwum także wersja MOSowa. Być może są tam jeszcze jakieś inne pojedyńcze przypadki archiwów zawierające binarki dla MOSa, jednak nie pamiętam już, nie specjalnie zwracałem na to uwagę, gdyż mnie nie to interesowało.

A dla userów IBrowse alergicznie reagujących na AmigaOS4, mam dobrą wiadomość. W żadnym wypadku nie zostaniecie wzięci za posiadaczy Amigi, gdyż IBrowse działający pod AmigaOS4, podaje wersję kickstartu, którego Wy nie... (no właśnie nie wiem czy macie).

[#12] Re: Sterownik Prism2 1.2

@Mufa, post #11

Ram Disk:> version full

MorphOS 1.5, Ambient 1.39, Kickstart 50.77

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem