Komentowana treść: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny
[#1] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny
Niech ktoś teraz napisze, że jest drogo :D
[#2] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@mailman, post #1

Drogo, tanio - pojęcia względne... :)

[#3] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@mailman, post #1

Jest drogo.

Na takiego K%M musiałbym wydać 3579zł. :(
[#4] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny
Takie ceny powinny być zawsze, a nie tylko podczas promocji!



...choć dobre i to .... :)

[#5] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny
Bardzo generalizując to drogo (w porównaniu z PC-cenami), ale jak na nasze podwórko, to ceny naprawdę nienajgorsze. Promocja chyba lepsza niż w eFunzine.
[#6] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@Prince, post #5

Knight & Merchants na MACa jest o połowę tańszy. Pewnie i tak kupiłbym wersję dla Amigi gdyby taka istniała. A tak musze zadać pytanie. Działa to pod MOLem ?

[#7] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@Mufa, post #6

Pojęcia nie mam czy działa pod MOL`em - patrz wymagania na MAC`a, bardzo niskie w sumie. Ryzyk fizyk.



Różnica cenowa między Makiem, a Amigą w tym wypadku jest i tak niewielka (patrz konwersje z PC Hyperionu), z uwagi na fakt dokonania "masowej" konwersji przez wydawcę (AmigaOS, MacOS, Linux, MorphOS).



Wracając jeszcze na chwilę do MOL`a, jestem bardzo ciekaw czy gry z oferty (odrazu wykluczając Toysight) makowej dałoby się jakoś odpalić. Najlepiej ściągnąć demo ze strony Epic`u.



P.S.



Zapas Earth 2140: Mission Pack (Amiga) jest na wyczerpaniu, chętnym radze się pospieszyć.

[#8] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny
Mogę się pochwalić, że to z mojej inicjatywy powstała ta promocja bo zamówiłem kilka tytułów w Matay i zapytałem się czy nie byłoby jakiejś promocji przy zakupie kilku produktów Epic Interactive i okazało się że jednak jest
[#9] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny
Może warto nadmienić. Jeśli ta "akcja promocyjna" osiągnie sukces, to może uda się zrobić podobne, np: w stosunku do tytułów Hyperionu.
[#10] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@Liluh, post #9

Foundation żona chętnie by nabyła, gdyb nie przykry fakt, że w mosie
od wersji 1.4.4 Foundation przestala prawidlowo dzialac, cos jakby nie
tak z imputem :(
[#11] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@Kaczus, post #10

Hm, o ile pamietam, zawsze cos kaszanilo sie z inputem pod MOS`em, jakkolwiek wydaje sie, ze trzeba bylo pogrzebac w plikach zeby FG ruszylo w koncu (przynajmniej tak mi donoszono/widzialem na am2004). Niby Epic jest jedyna firma tworzaca aktualnie gry dla MOS`a...
[#12] Re: Epic Interactive w natarciu! NIŻSZE ceny

@Liluh, post #11

Z MOSem 1.4.2 dzialalo... popsuto cos w mosie :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem