Komentowana treść: Muzyka a AmigaOS 4.0
[#1] Re: Muzyka a AmigaOS 4.0
Ktoś wie na czym polega ta integracja TuneNet z IBrowse lub AWeb'em i jak to wygląda wzrokowo?

[#2] Re: Muzyka a AmigaOS 4.0

@R-Tea, post #1

Chodzi o to, że możesz np. w IBrowse skonfigurować go sobie (przy pomocy MIME) jako zewnętrznego playera i na przykład klikając na link stacji radiowej sprawić, że adres URL zostanie automatycznie przekazany do programu i uruchomiony.
[#3] Re: Muzyka a AmigaOS 4.0
O ile się dobrze orientuję, biblioteka pthreads pochodzi z Linuksa i chyba na Amigę powstała właśnie do portowania linuksowych programów. Ciekawe czy TuneNet to jest port jakiegoś programu linuksowego z dodanym GUI w ReAction, czy też programista wolał użyć pthreads niż natywnych amigowych procesów (co trochę wydaje się dziwne, ale może pisze program multiplatformowy). Pewnie będę nudny, oraz okażę się zajadłym wrogiem OS4, ale po raz kolejny mam wrażenie, że OS4 staje się "gorszym Linuksem".
[#4] Re: Muzyka a AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Moze i tak ale sam fakt ze cos sie "staje" oznacza, ze zyje :D



Nie to zebym byl zgryzliwy :D
[#5] Re: Muzyka a AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #4

Żyje owszem, ale ja nie po to uciekałem od Linuksa w stronę systemów amigowych, czy, jak kto woli, amigopodobnych, żeby się np. przekonać, że znowu używam czegoś, co jest bardzo podobne do Linuksa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem