Komentowana treść: Powrót amigowych gier?
[#1] Re: Powrót amigowych gier?
Będą to tytuły wydawane na klasycznych nośnikach (np. dyskietki).



Ciekawe czy będą na taśmach? :)

[#2] Re: Powrót amigowych gier?

@R-Tea, post #1

Będą. Dla C64 i Spektrumny.
[#3] Re: Powrót amigowych gier?

@MinisterQ, post #2

cos dla czystej krwi psychopatow
[#4] Re: Powrót amigowych gier?

@R-Tea, post #1

Cronosoft wydaje gry na 8-bitowce od ponad roku, więc gry na taśmach już są. Firmie jak widać idzie nieźle skoro rozszerza działalność o Amigę.
[#5] Re: Powrót amigowych gier?

@jimiche, post #3

Hehe, to znowu bede musial przekonwertowac sobie z tasmy do .D64

Czas odkurzyc C64, a pozniej znowu myk na Frodo
[#6] Re: Powrót amigowych gier?
Mam nadzieje, że będą miały instalke hd i będą poprawnie napisane (klawiatura i joy 2 przyciskowy muszą być obsługiwane).
[#7] Re: Powrót amigowych gier?

@asman, post #6

Sądzisz, że oni będą coś w nich dłubać? Mnie się wydaje, że chyba nie.
[#8] Re: Powrót amigowych gier?

@mailman, post #7

Faktycznie, zapomniałem, że to tylko licencja. Aż szkoda.
[#9] Re: Powrót amigowych gier?
Ciekawe czy będą karty rejestracyjne i pomoc techniczna

[#10] Re: Powrót amigowych gier?

@Sasquatch, post #9

Skoro nie będą w nich dłubać, to po co wsparcie techniczne? Przeciez cześć starych gier nie chodzi na lepszych sprzętach.

Chyba, że bedzie napisane wyraźnie, że gra chodzi tylko na sprzęt typu a500 +1mb chipu.
[#11] Re: Powrót amigowych gier?

@asman, post #10

ja zrozumiałem, że na takim właśnie sprzęcie będzie chodzić. a ja A500 z 1 MB Chipu mam :), zawsze to klimat w porównaniu do UAE na Pegazie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem