Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2005
[#1] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
Małe wyjaśnienie: na AEM będzie (zapewne) sporo pegazów, będą też amigi klasyczne.. i kto wie co jeszcze.

AEM jako taki nie jest imprezą pegazową zorganizowaną jako impreza konurencyjna z "konkurencyjnego" portalu.

O Gliwickiej imprezie dowiedziałem się wczoraj wieczorem .. w tym samym czasie kiedy "zaklepywany" był termin AEM.

A wiec bawmy się - gdzie komu bliżej oraz wygodniej.
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@MaaG^dA, post #1

AEM jako taki nie jest imprezą pegazową zorganizowaną




AEM nie jest ani imprezą pegazową, ani też zorganizowaną ...

[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
Jest !!! Nareszcie jest upragniona impreza! Przyjazd obowiązkowy
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@krismiszcz, post #3

Ktoś o jakimś maku kiedyś wspominał.. czy mi się tylko wydawało ? ;)
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@MaaG^dA, post #4

tak, bedzie mój i mojego znajomego :)

a jesteś zainteresowany? jak chcesz moge wziąść troche softu, przyda się jeśli emulujesz maczka na Pegasosie ;)
[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@krismiszcz, post #5

Ja mam tak wbudowne, iż chętnie każdy sprzęt oglądam - wiec jak nie biędzie to specjalnie utrudniać Twojego przyjazdu..

Maca nigdy nie emulowałem.. ale chętnie obejrzę "na żywo". A może uda porównać się prędkość z jakimś emulatorem.. kto wie.. :D
[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
Szukuje sie ktos z AmigaOne na AEM?
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@krismiszcz, post #5

wez wez...przyda sie:P

[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@reactor, post #7

Prawie wszystkie Amigi One beda w Gliwicach na "eXec party!". Serdecznie zapraszamy!
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@SZAMAN, post #9

To troche bez sensu - kolejny raz bedzie pokazywac te same, nowe Amigi w tym samym miejscu, zapewne w wiekszosci tym samym osobom. Moze by sie ktos tam skusil i pokazal swoja Amige scianie wschodniej, gdzie jest wiele osob, ktore jeszcze ani razu nie widzialy A1+OS4 w dzialaniu. Zastanow sie i rozwaz to.
[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@reactor, post #10

Dojazd do Gliwic nie powinien byc zly, a warto przyjechac bo tym razem nie bedzie to jeden komputer, a kilka. Dodatkowo impreza bedzie trwala cala noc, wiec jest okazja wyrobic sobie pelne zdanie na temat mozliwosci 4-ki. Wiecej szczegolow na eXecu.



W maju pokazalem - http://ggua.exec.pl/historia/AmiMajowka2k5.html

micro poza Gliwicami i nie wykluczam tego w przyszlosci.
[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@SZAMAN, post #11

Nie mowie ze dojazd do Gliwic jest zly. Nie traktuje eXeca jako konkurencji AEM. Ale pomysl sam czasem mozna wsykoczyc samemu gdzies poza jedno miejsce by pokazac innym swoj komputer. Nie chcemy tak kilku A1, wystarczy jedna. Amiga Eastern Meeting organizowany jest RAZ NA ROK w bardzo atrakcyjnym miejscu, gosci tam srednio cos kolo 20-30 osob. Nie tworzcie getta z A1 i OS4 w jednym miejscu zwlaszcza ze gdziesindziej tez chca zobaczyc nowy system i sprzet. Co ja bede duzo gadal - przyjedz zobacz, pochwal sie. Potraktuj to jako wakacyjny wyjazd.

[#13] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@reactor, post #12

"Nie tworzcie getta z A1 i OS4 w jednym miejscu zwlaszcza ze gdzies indziej tez chca zobaczyc nowy system i sprzet" - realia jednak sa inne niz myslisz
[#14] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@SZAMAN, post #13

realia jednak sa inne niz myslisz



Coz za wylewna odpowiedz ;) To znaczy, tyle co nic. Gdy juz odpowiadasz uzywaj konkretnych argumentow, a nie nic znaczacych tekstow.
[#15] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@reactor, post #14

wlasnie !! szkoda ze nie bedzie AmigaOne :( moze ktos z takowa przyjedzie? Na Slasku jest zanieczyszczone powietrze, a u nas na Lubelszczyznie cieplo,slicznie i miolo

sorry ale nie mam polskich znakow
[#16] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@krismiszcz, post #15

...slicznie i milo ;)
[#17] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@reactor, post #14

Konkretna dopowiedź jest tak że chcieliśmy się spotkać wszyscy razem na zywo już od prawie dwóch lat. Zawsze coś tam nie wychodziło, komuś tam nie pasowało. Zmieniły się rzeczywiście trochę realia i jeśli byśmy się nie spotkali teraz, to być może nie nastąpiło by to już nigdy. Dlatego panuje u nas pełna determinacja aby spotkać się wszyscy razem, po prostu 100% frekwencja ludzi eXeca. Dlatego nikt Ci się na pewno nie wyłamie i nie pojedzie na konkurencyjną imprezę, to by było nie fair wobec kolegów którzy liczą na spotkanie w kompletnym gronie.



P.S.



News o naszej imprezie ukazał się jednak wcześniej, więc mam nadzieję że żaden "dżihadowiec" nie będzie nam tu zarzucał, że zrobiliśmy sobie impreze specjalnie na złość aby mieć pretekst do nie przyjeżdżania na AEM.
[#18] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@Mufa, post #17

nie pojedzie na konkurencyjną imprezę



Nie robmy konkurencji tam gdzie jej nie ma, bo przez to sie tworza zbedne podzialy. AEM NIE JEST konkurencyjna impreza.



News o naszej imprezie ukazał się jednak wcześniej,



OK, zalozmy teoretycznie, ze AEM odbywa sie dwa dni pozniej, przyjedziesz?

[#19] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
jee, no to przyjeżdzam (z pegazem i moze jakis komp też inny wezmę)
[#20] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
Ja na pewno będe z dwama pegasosami :)



peg 2 G3 i peg 2 G4



--------------------------------------



Pegasos II G4



www.projectxenocide.com

[#21] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@Drako^lM, post #20

o to jednego możesz mi zostawić po co bedziesz dzwigał w drodze powrotnej, może być nawet ten G3 ;)
[#22] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@reactor, post #18

Jeśliby AEM zostało przesunięte na okres między 1 a 15 sierpnia to ktoś z nas by się pojawił. "Ściana wschodnia" byłaby usatysfakcjonowana. Tymczasem będziemy sobie wdychać 23-go lipca śląskie powietrze o 1% mniejszej zawartości tlenu niż norma.

Tym zachęcającym akcentem wszystkich zapraszam do odwiedzin GGUA.
[#23] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
Mówilem dla Fuego, że termin jest kiepski ale się uparł i jak zwykle nie słucha dobrych rad. pocieszę go, że jeżeli będzie dobra pogoda to mnie na imprezce nie bedzie i bedzie mogl puszczac badziewiarskie dema . bujam się w kajaku na falach Bugu. zycze wam udanej zabawy. Czolem!



ps. nie wykluczone ze z powodu pogody odwolany zostanie splyw wowczas sie pojawie ZLO RULEZ!!!!

[#24] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@pepson, post #23

[#25] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@pepson, post #23

Buhahaha... ty pepson im starszy, tym coraz gîupszy chyba jesteô . Naprawdë rozbawiî mnie twój komentarz.



[#26] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@MarX, post #25

hehe, Pepson pewnie jak zwykle zjawi sie wieczorkiem z jakims napojem przyjazni. Pepson, a kto nam zdjecia bedzie pykal ? liczymy na Ciebie! :D



[#27] Re: Amiga Eastern Meeting 2005

@Piotr Zadora, post #22

hehe . Jak by co zapraszamy w przyszłym roku :))



---------------------------------------

Pegasos II G4 & Pegasos II G3 User



[#28] Re: Amiga Eastern Meeting 2005
http://www.elbi.pl/index.php?wyswietl=news&co=1769



z gazety:

Zapraszamy

na

VI Dni Krokodyla, które odbędą się w dniach 23-24 lipca 2005 r. w Okunince nad

Jeziorem Białym.

Atrakcją imprezy będzie KROKODYL z Warszawskiego ZOO.





Urząd Gminy we Włodawie

Stony (21:22)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem