Komentowana treść: Cannon Fodder - nowe mapy
[#1] Re: Cannon Fodder - nowe mapy
Żadnej litości dla myszek?? U mnie co prawda gryzoń przeżył, ale znam kogoś, kto już trzy gryzonie załatwił na CF, a tu jeszcze dodatkowe levele. Ciężkie czasy
[#2] Re: Cannon Fodder - nowe mapy

@Prince, post #1

Jak daleko kto zaszedł w tych nowych poziomach? Ja się blokuję na misji 4. faza 2.
[#3] Re: Cannon Fodder - nowe mapy

@mailman, post #2

Chmm... Misja 4 faza 2... Powiedz dokładnie w jakim momencie tej fazy i przypomnij mi ją, bo robiłem ją daawno temu..

Jeśli jest to "duża pustynia" to:

idź na górę, tam jest jeep, działa rozwalaj krążąc wokół nich, granaty przeznacz na budynki. Długo z tym schodzi, ale da się:)





Swoją drogą przeszedłem WSZYSTKIE z niewielkimi stratami (tak ze 30 ludzi) Większość ginęła na drugim desancie i pod koniec. (misja chyba 8)

W sumie to Ja zrobiłem prawie wszystkie plansze (Korni zrobił dwie, on robił guide i instalery)





Orson







[#4] Re: Cannon Fodder - nowe mapy

@Orson, post #3

Jeśli jest to "duża pustynia" to:
idź na górę, tam jest jeep, działa rozwalaj krążąc wokół nich, granaty przeznacz na budynki. Długo z tym schodzi, ale da się



No właśnie. Granatów jest za mało. Trick z krążeniem wokół dział jest trudny i trzeba mieć szczęście :(
[#5] Re: Cannon Fodder - nowe mapy

@mailman, post #4

Pamiętaj, że niektóre domki są w pobliżu "złych" dział więc wystarczy jeepem podjechać najpierw do drzwi, poczekać chwilkę, następnie szybko odjechać. Wszystkie działa da się rozwalić krążąc wokół nich. Poza tym "źli" żołnierze też rzucają granaty, co wykorzystaj niszcząc budynki.



Jeśli jednak znuży cię to, to pobierz z internetu CannonFodderCD32-W tej wersji po naciśnięciu Helpa (na pecetoszowej klawiaturze eND) Uzyskujesz 42 granaty i bazooki.



Bartek the Orson
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem