Komentowana treść: Huczne urodziny!
[#1] Re: Huczne urodziny!
Z tej okazji, mojej ukochanej chyba umyję obudowę :) Później na głównej partycji stworzę jej katalog "alkohole świata", a co, niech się bawi
[#2] Re: Huczne urodziny!
No jeszcze nie zapominajmy o eXec party, bo zaraz się okaże że PPA jest stronnicze i w ogóle...
[#3] Re: Huczne urodziny!

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Dopisałem. Czekałem jednak, aż strona wstanie, aby odnośniki były poprawne. Nie wstała, więc istnieje ryzyko pomyłki.
[#4] Re: Huczne urodziny!

@mailman, post #3

Na stronie http://amigaone.kom.pl/ jest info wraz z odnośnikiem, który na pewno jeszcze wczoraj działał. Można skopiować.

[#5] Re: Huczne urodziny!

@mailman, post #3

Ale po co? Przeciez to exec party, wystarczy, ze exec.pl zamiescil taka informacje u siebie. Jesli ktos odwiedza ppa to na pewno zaglada tez na execa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem