Komentowana treść: Pixel32 1.0 RC4
[#1] Re: Pixel32 1.0 RC4
no to MDW teraz sobie sprawdzi i moze zmieni zdanie... a moze sie okaze ze program znow jest nieuzywalny
[#2] Re: Pixel32 1.0 RC4
Czekamy na info czy już sie da go uzywać :)
[#3] Re: Pixel32 1.0 RC4

@Brodek, post #1

Nie sprawdzę, bo przez nieuwagę zablokowałem sobie możliwość aktywacji programu. Podałem złe hasło i na podstawie złego hasła wygenerował mi zły kod aktywacyjny, którego program nie przyjmuje. Teraz znów muszę pisać do autora, a z moim angielskim nie jest mi łatwo wytłumaczyć co właściwie naknociłem i czego chcę. :) Ja mam jakiegoś pecha do tego programu i do tego faceta. :( Kilka dni temu ściągnąłem jakąś nową wersję ale była niekompletna i oczywiście się nie odpalała. Autor obiecał następnego dnia to poprawić. Oczywiście ten "następny dzień" nastąpił dopiero kilka dni później. :) Ciekawe, że nikt się nie skapnął oprócz mnie. Czyżby nikt więcej nie zarejestrował Pixel32 w wersji dla MorphOS? Kolejne głupstwo w moim życiu... :P
[#4] Re: Pixel32 1.0 RC4

@MDW, post #3

Bo sie rejestruje jak sie sprawdzi... a kto widzial zeby kupic soft zanim go napisza.... co jak co ale ty powinienes o tym wiedziec.
[#5] Re: Pixel32 1.0 RC4

@Brodek, post #4

Sprawdzałem wersję dla Windows i mi wtedy szczęka opadła z wrażenia. W związku z tym, że cały program jest pod SDL było oczywiste, że wersje na wszystkie systemy wyglądają właściwie tak samo. W dodatku SDL na MorphOS akurat jest bardzo udane i z tego co mi mówiono chyba najszybsze ze wszystkich SDL na wszystkie platformy. :) Tak więc była szansa, że to naprawdę będzie coś. Poza tym kupno programu przed skończeniem miało zachęcić autora do roboty, pokazać, że jest zainteresowanie wersją MOS. Kto wie czy robiłby on wersję dla MorphOS gdyby było zupełnie zerowe zainteresowanie ze strony użytkowników MorphOS...



Obecna wersje podobno jest już całkiem całkiem... Tak więc poczekajmy do momentu aż odkręcę to co naknociłem podająć złe hasło, w końcu odpalę pełną wersję i będę mógł się przekonać czy to działa czy tylko się uruchamia po to żeby się zaraz powiesić.

[#6] Re: Pixel32 1.0 RC4

@MDW, post #5

W komentarzach na Ann.lu wyczytałem, że ta wersja ponoć jest stabilniejsza, ale opcja otwierania pliku nadal może powodować zwieszki programu.
[#7] Re: Pixel32 1.0 RC4

@grxmrx, post #6

Nie miałem jeszcze czasu dokładniej się przyjrzeć, ale też odnoszę wrażenie, że pod względem stabilności jest nieco lepiej. Aczkolwiek raz zdążył mi się już powiesić. :)

[#8] Re: Pixel32 1.0 RC4
jakby kogos interesowalo do gazety Linux+ extra z debianem sarge jest dodawana pelna wersja Pixela. Poza tym w gazecie jest duza reklama programu i az milo popatrzec na napis MorphOS na liscie obslugiwanych systemow operacyjnych:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem