Komentowana treść: AmigaAMP 2.15
[#1] Re: AmigaAMP 2.15
No prosze, jaks czas temu przesiadlem sie z 2.13 na 2.10 poniewaz lacznie z 2.14, wszystkie wieszaly sie gdy przypadkiem wsrod mp3 znalazl sie plik tekstowy. 2.10 przynajmniej troche sie "zadumal" ale po wyswetleniu przekreconego tekstu w lisce mp3 dalej dzialal ;)

Ciekawe czy ta wersj tez "posiada" ten blad? ;)
[#2] Re: AmigaAMP 2.15
Całkiem niezły program. Przyznam że troche o nim zapomniałem bo lubię SongPlayera, a przyzwyczaiłem się też do AmiNetRadio.
[#3] Re: AmigaAMP 2.15

@Andrzej Drozd, post #1

A ja tam używam wersji 2.8 i na niczym mi się nie wiesza...
[#4] Re: AmigaAMP 2.15

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Wlasnie testuje 2.15. Mimo ze troche "zaszumialem" na poczatku o problemch z plikami tekstowymi, jednak jeszcze tego nie sprawdzilem. Jednak 2.15 jest jakby bardziej zoptymalizowany. Mimo biedacznego 040/40 podczas wczytywania stron WWW, za pomoca IB, rzadko zdarzy sie ze AmigaAMP przerwie. Podwyzszylem nawet priorytety IB z -1 do 1 i AmigaAMP dalej nie rwie :)
[#5] Re: AmigaAMP 2.15

@Andrzej Drozd, post #4

I to jest wlaśnie chore, bo facet zamiast dokładać nowe możliwości i zwiększać funkcjonalność, spędza dnie wyciskając z 68k ostatnie poty...
[#6] Re: AmigaAMP 2.15

@stOOsh, post #5

Wiesz, no racja. Mi bardzo brakuje obslugi OGG Vorbis. AmigaAMPa uzywam jako WOS (dziala tez na emulacji PUP oraz z mpega.library (WOS). Autor teraz chyba zoptymalizowal tez GUI (ktore dziala tylko pod 68k, chociaz jak mozna wyczytac z newsa zostal poprawiony decoder PPC. Tak czy inaczej jest duzo szybciej. Dla mnie duzy plus, ale przydalyby sie pluginy do innych formtow muzycznych...
[#7] Re: AmigaAMP 2.15

@Andrzej Drozd, post #6

Aha, no dodam ze AmgaAMPa uzywam takze do sluchania internetowych stacji radiowych. Jak widac autor i tutaj zrobil poprawki. A co do OGG, to przeciez moglby uzyc pakietu VorbisTools (PPC i 68k) i podpiac go pod AmigaAMPa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem