Komentowana treść: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
[#1] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
Normalnie impreza roku :), tylko czego jest cenzura ??

...czekamy na AEM 2006
[#2] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
Przynajmniej piwo było... :P

[#3] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@Sasquatch, post #2

Piwo... Ja tam widze na zdjeciach, ze nawet MOS 1.5 byl... I to z grilla - niestety nie krzemowego... ;)
[#4] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
w tym roku nie udało mi się pojechać na AEM, ale może w następnym?...

[#5] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
możecie nam tylko pozazdrościć, bo impreza była super
[#6] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
Podajcie proszę jak najwięcej danych na temat obiektu zaprezentowanego na zdjęciu PICT4382.JPG.

Czy jest jakaś szansa abym ten obiekt zainstalował u siebie w domu?
[#7] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
Fajnie było ....... :). KTO NIE BYL NIECH ŻAŁUJE !!!!! :) :) :)



-----------------------------------------------

PEGASOS II G4 User
[#8] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@Prince, post #6

Jakie informacje konkretnie Cię interesują - wiek, waga, wzrost itp? Co do instalacji w domu... możemy pogadać .

[#9] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@stony, post #8

Czy ta wersja jest już zarejestrowana przez innego użytkownika?

"Towar dotknięty uważa się za sprzedany" ;) a najlepiej to numer GG (nie na forum oczywiście)

[#10] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@stony, post #8

Stony mozesz wszystkie fotki spakowac w jedna paczuszke (archiwum jakiekolwiek) i umiescic gdzies link? Latwiej mi bedzie pociagnac wszystko hurtem, raz a dobrze.
[#11] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@reactor, post #10

Chętnie, ale tego jest 215 MB, a ja nie dysponuję takim dużym serwerem. Jak masz gdzies takie miejsce to daj znać i wyślę. Rzookol ma mieć wkrótce większy dysk na swoim ftp, to może tam się to pchnie.
[#12] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@stony, post #11

Wlasnie poslalem 45MB zdjec z mojego aparatu na serwer rzookola, co by przepuscil je przez Galeriusa. Przy najblizszej okazji zapytam go czy znajdzie jeszcze jakies 215MB wolnego miejsca.
[#13] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@reactor, post #12

ftp chodzi pod windowsem XP a wrzucilbym na www, tyle ze na nie mam tam zainstalowanego servera, na drugim serwerze nie mam praw roota i nie moge skonfigurowac apache dlatego czekam az kolega da mi te prawa
[#14] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia

@rzookol, post #13

server już jest musze tylko zgrac to wszystko
[#15] Re: AEM 2005 - pierwsze zdjęcia
Czy jest szansa, że będziemy mogli przeczytać jakąś relację z AEM 2005?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem