Komentowana treść: Amigowe dema na DVD
[#1] Re: Amigowe dema na DVD
Eh... Żeby tak zrobić podobną kompilacje polskiej sceny... :) To by było coś!
[#2] Re: Amigowe dema na DVD

@Kokos, post #1

siadaj i rób :)
[#3] Re: Amigowe dema na DVD
Czyli siadam sobie, odpalam płytę i mam obraz TV 29" i dźwięk 5.1?

Dla mnie bomba!
[#4] Re: Amigowe dema na DVD

@PopoCop, post #3

Mam tylko nadzieję, że te dema będą zgrywane z Amig w konfiguracji optymalnej (czytaj: szybkich), na której dema chodzą płynnie.
[#5] Re: Amigowe dema na DVD

@PopoCop, post #4

tak, obejrzałem i musze przyznać że jest zrobione bardzo profesjonalnie. Zrzucane z szybkiej Ami, choć, jak autor zaznaczył, w 4 miejscach był zmuszony użyć emulatora do pomocy. Niemniej jednak: naprawdę ładnie się to prezentuje. Na cd jest 5 dem (Perfect Circle, Nine fingers, Love, coś Lemonów, i jeczsze jedno, którego nie pamiętam - wybaczcie, mam dziwny dzionek :) ), są profesjonalnie zgrane, i ogląda się je bardzo miło. Do tego, na pełnej wersji będzie film o BP'2003. Z tego co widziałem w zapowiedzi, w finalnej wersji będą demka: concrete, captured dreams... i... tu moja pamięć zawodzi, jak będziecie chcieli, to w poniedziałek zerknę jeszcze raz... nic, spylam, narka
[#6] Re: Amigowe dema na DVD
Licze na to, ze PPA poinformuje o ukazaniu sie pelnej wersji tej kompilacji. :)
[#7] Re: Amigowe dema na DVD

@Valwit, post #2

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem